wtorek, 20 lutego 2018 r.

Alarm 24 Artykuły

Alarm 24: Apel o dostęp do broni? To nie Carnaval!

Dodano: 26 lipca 2015, 17:19
Autor: p.p.

(fot. Piotr / alarm24@dziennikwschodni.pl)
(fot. Piotr / alarm24@dziennikwschodni.pl)

Grupa ludzi podszywając się pod artystów występujących na Carnavalu Sztukmistrzów prowadziła ideologiczną agitację na placu Litewskim – napisał do nas Czytelnik.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 17. Według opisu pana Piotra grupa osób w czarnych strojach, z pomalowanymi twarzami rozstawiła się pod szyldem Carnavalu, odgrywała scenki i rozdawała czasopismo „Idź pod prąd” wydawane przez Kościół Nowego Przymierza w Lublinie.

– W środku czasopisma m.in. znalazłem apel o powszechny dostęp do broni palnej, manifesty polityczne Pawła Chojeckiego. Rozdawali także inne czasopisma, m.in. dla dzieci pouczające, że nie ma czegoś takiego jak ewolucja – relacjonuje.

Organizatorzy Carnavalu Sztukmistrzów potwierdzają, że znają sprawę. – Przedstawiciele organizatora wezwali rozdających te materiały do zaprzestania działania i opuszczenia terenu imprezy. Interwencja była skuteczna – czytamy w krótkim oświadczeniu organizatora, wydanym po naszych pytaniach.

(fot. Piotr / alarm24@dziennikwschodni.pl)
(fot. Piotr / alarm24@dziennikwschodni.pl)
Gość
roztoczeks
Gość
(36) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (28 lipca 2015 o 18:20) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A pan roztoczeks to chyba na podstawie autopsji pisze,co z mózgiem robią dopalacze. Wnioskuję to na podstawie tych demagogicznych głupot, które tu powypisywał. Ciekawe,czy będzie również przeganiał odtąd ulicznych grajków ,którzy w naszym mieście też się w pewien sposób darmowo reklamują. Pan roztoczeks objawia nam ,że " na imprezie KULTURALNEJ nie powinno być miejsca na agitację religijną czy polityczną,"..., ale na lewacką, to już jak najbardziej. Kilkoro młodych ludzi przedstawiających na ulicy pantomimę akurat o tematyce religijnej i rozdawanie gazety o tematyce religijno- politycznej (można ją również kupić w kioskach) to dla dla roztoczeksa "werbowanie naiwnych za pieniądze podatników ", co jest po prostu śmieszne. Jakie to dziwne, że w tym niby chrześcijańskim kraju sztuka nawiązująca do Boga, ale nie w obrazoburczy , prześmiewczy sposób, przestaję być sztuką a staje się agitacją. Żenujące.
Rozwiń
roztoczeks
roztoczeks (28 lipca 2015 o 17:07) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

"Dziennik Wschodni" opisał całą sprawę bardzo dyplomatycznym językiem - nie przedstawiając bliżej sekty religijno-politycznej Pawła Chojeckiego.

Tu nie chodzi o wolność słowa. Jeżeli prorok Paweł Chojecki chce reklamować swoją ideologię, to proszę bardzo - ale za SWOJE pieniądze! Jeśli Chojecki pójdzie do radia albo telewizji i zażąda darmowej reklamy dla swojego biznesu religijno-politycznego, to go wyśmieją. Jeśli sekta Chojeckiego spróbuje się wcisnąć ze swoimi "występami" do supermarketu, na mecz, albo na koncert disco-polo to ich ochroniarze w mgnieniu oka na kopach wyniosą.

Carnaval to jest impreza KULTURALNA opłacana z pieniędzy podatników. Żeby się zakwalifikować do udziału w Carnavalu, kandydaci musieli dużo wcześniej przesłać lubelskim organizatorom swoje zgłoszenia, a organizatorzy zakwalifikowali tylko tych, którzy mają doświadczenie i gwarantują odpowiedni poziom artystyczny. Na imprezie KULTURALNEJ nie powinno być miejsca na agitację religijną czy polityczną, a sekta proroka Pawła Chojeckiego chciała sobie po prostu na krzywy ryj robić reklamę i werbować naiwnych za pieniądze podatników - ustawiając się pod szyldem Carnavalu (co widać wyraźnie na zdjęciu). Organizatorzy właśnie powinni pilnować żeby na taką imprezę nie wkręcili się nieproszeni goście z podejrzanymi biznesami, w rodzaju sprzedawców narkotyków, dopalaczy albo sekty religijnej, która z mózgiem robi jeszcze gorsze rzeczy niż dopalacze.
 

Rozwiń
Gość
Gość (28 lipca 2015 o 16:16) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ta pantomima była najlepszą atrakcja artstyczną sobotniego wieczoru. Reszta to jakaś lewacka chała zawinięta w kulturalną otoczkę!
Rozwiń
Gość
Gość (28 lipca 2015 o 15:31) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Wow, ale sensacja! Do sądu i na stos, najlepiej. Tylko "panie' na rurach są mile widziane na ulicach Lublina. Skoro tak, moja noga tam wiecej nie postanie. Precz z Dziennikiem Wschodnim- ramieniem Inkwizycji!
Rozwiń
asa
asa (28 lipca 2015 o 14:39) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Dzisiaj (niedziela) ok godz 19 akcja się powtórzyła, rozstawiali się na Rynku pod Trybunałem i ogłaszali jako katolicka grupa pantomimy...

to nie prawda

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (36)

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!