Jesteś tu: Strona główna AKTUALNOŚCI Artykuł

Markuszów > Kontrolerzy przyjrzą się oświadczeniom radnych

Dodano: 3 kwietnia 2008, 8:45

Wydział Nadzoru i Kontroli Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego przyjrzy się braku publikacji w Biuletynie Informacji Publicznej oświadczeń majątkowych radnych gminy Markuszów. To efekt naszego tekstu z ubiegłego piątku. Napisaliśmy, że oświadczenia do tej pory nie znalazły się w Internecie, choć prawo nakazuje, żeby tak się stało. Wójt gminy obwinia za to przewodniczącego rady, ten zaś zgania wszystko na pracowników urzędu.

- Nasi kontrolerzy pojadą do gminy prawdopodobnie jutro lub na początku przyszłego tygodnia - informuje Cezary Widomski, zastępca dyrektora wydziału. - Oprócz wyjaśnienia sytuacji z oświadczeniami przeprowadzą też rutynową kontrolę działalności urzędu - dodaje.
(mawi)

Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Rejowiec Fabryczny > W niedzielę skorzystaj z porad specjalistów

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.