Jesteś tu: Strona główna Zdrowie Artykuł

Przez pomyłkę wycięli mu narządy płciowe

Dodano: 1 kwietnia 2009, 10:57 Autor:

Duńscy lekarze zdiagnozowali u pacjenta nowotwór narządów płciowych. Ich zdaniem wymagana była amputacja. Po fakcie okazało się, że diagnoza była mylna.
Podczas zabiegu amputowano mężczyźnie narządy płciowe.

Podczas zabiegu amputowano mężczyźnie narządy płciowe. (fot. Archiwum)

Przed kilkoma tygodniami mężczyzna zgłosił się do lekarza z bólem podbrzusza. Badania wykazały, że to przewlekłe zapalenie, a także, że nowotworu nigdy nie było.

W opinii seksuologa Lwa Starowicza dla mężczyzny narządy płciowe, to utożsamienie z męskością i istota męskości: - Mężczyzna może żyć w celibacie, ale narządy utożsamiają jego męskość. Każda amputacja sprawia ogromny ból psychiczny.

Jorgensen znalazł sposób na pomniejszenie swoich cierpień. Namalował serię mrocznych obrazów z postaciami pozbawionymi narządów. Specjaliści tłumaczą, że może mu to pomóc w pogodzeniu się z własną ułomnością.

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.