Seks po bożemu, czyli chrześcijańska kamasutra według ojca Knotza

Dodano: 24 kwietnia 2009, 19:45

Trzeba walczyć ze złymi stereotypami na temat życia seksualnego katolików - przekonywał dziś w "Poranku” TVN24 ojciec Ksawery Knotz, autor książki "Seks, jakiego nie znacie dla małżonków kochających Boga”. Dodał, że seks nie powinien być tematem tabu.

Zdaniem ojca Knotza, kapucyna, wiara chrześcijańska polega na tym, że Chrystus przyszedł do ludzi, wcielił się w nasze życie. Tak samo jest obecny w historii życia małżeńskiego, w tym w życiu seksualnym. Duchowny stwierdził, że życie seksualne katolików jest trochę jak siedzenie w kościele - usztywnione i nienaturalne.

O tym, dlaczego napisał tę wyjątkową książkę mówił tak: "Chcę wyjaśnić wszystkie kwestie duchowe i moralne, czyli wymiar życia seksualnego, który jest albo niezrozumiały, jeżeli chodzi o moralność, albo duchowo zaniedbany”.
Książka ojca Ksawerego powstała przy akceptacji hierarchii Kościoła katolickiego. Nie brakuje w niej jednak pikantnych rad dla małżonków, m.in. o wzajemnych pieszczotach w alkowie.

- To jest częste pytanie ludzi, czy pieszczenie jest w porządku. To się często kojarzy z masturbacją. Ludzie mają takie pytania, w książce staram się na nie odpowiadać - przekonuje autor.

Książka "Seks, jakiego nie znacie dla małżonków kochających Boga” otrzymała już przydomek "chrześcijańskiej Kamasutry”. Nie oburza to ojca Ksawerego, która uważa, że "kamasutra kojarzy się raczej pozytywnie, a mi zależy, żeby o tych sprawach pozytywnie pisać”.

Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Egzamin gimnazjalny 2009 - błąd w teście z angielskiego

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.