Nowy dyrektor bialskiej Izby Celnej

Dodano: 9 marca 2010, 16:00 Autor:

Młodszy inspektor celny Remigiusz Woźniak został powołany przez ministra finansów na Dyrektora Izby Celnej w Białej Podlaskiej. Był on dotychczas zastępcą dyrektora.
Remigiusz Woźniak, nowy dyrektor Izby Celnej w Białej Podlaskiej

Remigiusz Woźniak, nowy dyrektor Izby Celnej w Białej Podlaskiej (fot. Izba Celna Biała Podlaska)

Tę decyzję podjął w poniedziałek minister finansów na wniosek szefa służby celnej, który zarazem dotychczasowego dyrektora bialskiej IC młodszego inspektora celnego Jerzego Siedlanowskiego powołał na stanowisko zastępcy dyrektora Izby Celnej.

Remigiusz Woźniak ma 40 lat. Jest absolwentem Uniwersytetu Zielonogórskiego, ukończył też podyplomowe studia kryminalistyczne na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu we Wrocławiu.

W administracji celnej pracuje od roku 1995, kiedy został kontrolerem celnym w Zielonej Górze. W 2006 r. minister finansów powołał go na stanowisko zastępy dyrektora Izby Celnej w Rzepinie. Od lipca 2009 r. pełnił obowiązki wicedyrektora izby w Białej Podlaskiej.

– Remigiusz Woźniak jest żonaty, ma córkę. Prywatnie pasją dyrektora jest sport. Jest zapalonym kibicem żużlowym, pasjonuje się koszykówką, którą sam niegdyś czynnie uprawiał – informuje Marzena Siemieniuk, rzecznik bialskiej Izby Celnej.

Czytaj więcej o:
  • biała podlaska
  • dyrektor
  • izba celna
  • Remigiusz Woźniak
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Wścieklizna w powiecie bialskim

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.