Największy McDonald`s we wschodniej Polsce będzie w Chełmie

Dodano: 8 kwietnia 2010, 14:59 Autor:

Przy restauracji znajdzie się na pewno parking i letni ogródek.

Przy restauracji znajdzie się na pewno parking i letni ogródek. (fot. images.businessweek.com)

Pogłoski o budowie w Chełmie Mc Donalda pojawiały się już od jakiegoś czasu. Teraz to już fakt. Spółka potwierdza: Jesteśmy zainteresowani zbudowaniem tu nowej restauracji – mówią przedstawiciele firmy.

Chełmska restauracja ma być jedną z największych we wschodniej Polsce. Przedstawiciele firmy przez ponad rok szukali w naszym mieście odpowiedniej lokalizacji. Według nieoficjalnych informacji już naleźli. I choć oficjalnie o tym miejscu nie mówią, to wiele wskazuje na to, ze będzie to rejon w sąsiedztwie Krzyżówek Lubelskich. Mc Donalds nie mówi tak, ani nie, ale...

– Potwierdzamy nasze zainteresowanie budową w Chełmie nowej restauracji – mówi Dominik Szulowski, PR Manger w spółce McDonald’s Polska. – Chcemy zlokalizować ją w miejscu dogodnym zarówno dla mieszkańców miasta jak i dla osób przejeżdżających przez Chełm. Obecnie przygotowujemy się do zlecenia wykonania dokumentacji projektowej, która będzie niezbędna do uzyskania pozwolenia na budowę. Ponieważ współpraca z władzami miejskimi układa się bardzo dobrze, liczymy na to, że inwestycję uda się sprawnie doprowadzić do pomyślnego końca, czyli otwarcia naszego lokalu.

O terminach też jeszcze się nie mówi. Oficjalnie. Dowiedzieliśmy się jednak, że sieć jest zainteresowana jak najszybszym uruchomieniem restauracji. Więc może już ten rok?
Czego mogą spodziewać się chełmianie? Restauracja w Chełmie będzie obiektem wolnostojącym typu McDrive, czyli przystosowanym również do obsługi gości zmotoryzowanych. Ma zajmować powierzchnię ponad 500 mkw. Zostanie wybudowana według nowych wzorów architektonicznych McDonald’s.

– Nowy projekt zakłada bardzo wysoki standard wykończenia, komfortowe, tapicerowane meble, zróżnicowaną kolorystykę w szerszym stopniu wykorzystującą naturalne barwy drewna i kamienia – uchyla rąbka tajemnicy Szulowski.

To projektanci zdecydują, czy będzie to obszerny budynek parterowy, czy też piętrowy. Przy restauracji znajdzie się na pewno parking i letni ogródek.

– Jesteśmy w stałym kontakcie z przedstawicielami McDonald`s Polska – mówi prezydent Chełma Agata Fisz. – Oczywiście udzielamy wszelkiej możliwej pomocy. Budowa tej restauracji, to nie tylko perspektywa dodatkowych wpływów z tytułu podatków, ale też długo oczekiwane przez mieszkańców przedsięwzięcie.

Czytaj więcej o:
  • mcdonalds chełm
  • mcdonalds w chełmie
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Krasnystaw: Kradzione telefony odbiły się czkawką

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy podoba Ci się pomysł budowy w Chełmie aquaparku ?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 95.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.