Boisko w Długim Kącie wysieją specjalną mieszkanką traw

Dodano: 9 maja 2010, 10:05 Autor:

Jedyny w gminie Józefów stadion w Długim Kącie będzie mieć nowe boisko. Rozpoczęły się właśnie prace przy gruntownej modernizacji murawy, na której swoje mecze rozgrywa drużyna Cosmosu Józefów.

Całe boisko zostanie wyfrezowane, wyrównane i wysiane specjalną mieszanką traw. Sama rekonstrukcja potrwa około dwóch tygodni, ale piłkarze będą mogli wrócić na murawę prawdopodobnie pod koniec roku. Do tego czasu Cosmos będzie rozgrywać mecze w lidze okręgowej na boisku przy szkole w Majdanie Nepryskim.

Już dzisiaj o godz. 17 rozpocznie się tam pierwsze spotkanie z Płomieniem Spartanem Nieledew.

– Do końca roku baza sportowa w gminie powiększy się o popularnego "Orlika” – przypomina Ireneusz Wilczyński, wiceburmistrz Józefowa.

Kompleks boisk wielofunkcyjnych powstanie między ulicami Broniewskiego i Górniczą w Józefowie. W planach jest wybudowanie hali sportowej.

Czytaj więcej o:
  • boisko
  • Cosmos Józefów
  • Długi Kąt
  • trawa
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

UE da pieniądze na ekologię na Zamojszczyźnie

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.