Był pijany, gdy zatrzymała go policja. Godzinę później zginął w wypadku

Dodano: 13 czerwca 2010, 14:09 Autor:

Godzinę przed wypadkiem policjanci skontrolowali pijanego Stanisława O.

Godzinę przed wypadkiem policjanci skontrolowali pijanego Stanisława O. (fot. archiwum)

W czołowym zderzeniu na krajowej trasie K-2 zginął 58-letni Stanisław O. Ten sam kierowca z Drelowa prawie półtorej godziny wcześniej został zatrzymany przez policjantów. Wtedy miał prawie 1,6 promila alkoholu we krwi.

O godz. 20.50 w sobotę funkcjonariusze zatrzymali do kontroli w Drelowie Stanisława O. kierującego samochodem. Był nietrzeźwy.

– Miał w organizmie prawie 1,6 promila alkoholu. Policjanci wezwali sąsiada, aby zabezpieczył samochód 58-latka – informuje podinspektor Jerzy Ignatowicz z bialskiej policji.

Nietrzeźwy po powrocie do domu wsiadł do volkswagena passata i ruszył w kierunku Siedlec. O godz. 22.25 policja została powiadomiona o tragicznym wypadku na międzyrzeckiej obwodnicy.

– Strażacy musieli przy użyciu narzędzi hydraulicznych wycinać mężczyznę uwięzionego w zmiażdżonym passacie. Kierowca zginął na miejscu – mówi Teresa Pawłowicz, dyspozytor bialskiej Komendy Miejskiej PSP.

Policja potwierdziła, że doszło do czołowego zderzania. Nie wiadomo dlaczego volkswagen zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z ciężarówką marki DAF, którą prowadził 44-letni Sławomir D. z Białej Podlaskiej. Kierowca ciężarówki z cysterną był trzeźwy.

Czytaj więcej o:
  • pijany
  • stanisław o.
  • wypadek biała-podlaska
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Dzień otwarty w klasztorze Franciszkanów

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.