Dzwola: Pijany 17-latek spowodował wypadek, 4 osoby ranne

Dodano: 12 września 2010, 13:29 Autor:

Cztery osoby zostały ranne w wypadku, do jakiego doszło dzisiejszej nocy w Dzwoli na drodze krajowej nr 74 z Janowa Lubelskiego do Frampola. Kierowca nie miał prawa jazdy.

Około godz. 1.30 kierowca opla astra stracił na zakręcie panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. Ranne zostały cztery osoby - dwie kobiety w wieku 22 lat, 24 letni mężczyzna, a także kierujący.

- Jak się okazało 17-latek nie posiada uprawnień do kierowania. Ponadto chłopak był pijany. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał w organizmie 0,6 promila alkoholu - informuje Renata Laszczka-Rusek z biura prasowego lubelskiej policji.

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy według Ciebie na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim jest bezpiecznie?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 3772.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.