Góra Puławska: Dwaj młodzi mężczyźni powiesili się razem w domu

Dodano: 16 września 2010, 13:42 Autor:

Góra Puławska. Ciała mężczyzn zostały znalezione w tym domu

Góra Puławska. Ciała mężczyzn zostały znalezione w tym domu (fot. Maciej Kaczanowski)

Tragedia w Górze Puławskiej. Prokuratura ustala przyczyny śmierci dwóch młodych mężczyzn, którzy wspólnie popełnili samobójstwo.

Do zdarzenia doszło w nocy z 9 na 10 września. W budynku gospodarczym przystosowanym do mieszkania odbywało się spotkanie towarzyskie trzech osób.

Następnego dnia ok. godz. 13 bliscy gospodarza spotkania, mieszkający w domu obok, znaleźli w budynku zwłoki dwóch mężczyzn powieszonych na lince alpinistycznej. Zmarli to 32-letni gospodarz i jego 25-letni gość.

Z relacji trzeciego mężczyzny, który z nimi przebywał wynika, że mężczyźni tego wieczoru planowali samobójstwo. Rozmawiali m.in. o swoim koledze, który targnął się na swoje życie w ubiegłym roku. W pewnym momencie gospodarz przeciągnął linkę alpinistyczną przez belkę przy suficie mieszkania. Zapowiedział, że się na niej powiesi.

Trzeci mężczyzna twierdzi, że próbował odwieść swoich kompanów od samobójstwa. Zdjął... cały artykuł na stronie Mojego Miasta Puławy - Tajemnicza śmierć w Górze Puławskiej. Dwaj mężczyźni wspólnie popełnili samobójstwo

Czytaj więcej o:
  • śmierć
  • góra puławska
  • policja
  • samobójstwo
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Dęblin: Wojsko zwalnia cywilnych pracowników

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Kogo wybrałbyś na prezydenta Puław?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 540.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.