Serwis jest częścią portalu portal regionalny

wybory » Wybory 2010 - kandydaci

dodano: 2 listopada 2010, 15:50

Kandydaci do Rady Powiatu Radzyńskiego

Lista kandydatów

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 1] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)

1 Olko Andrzej 51 Radzyń Podlaski
2 Kotwica Lucjan Jan 49 Radzyń Podlaski
3 Czarniak Cezary 50 Radzyń Podlaski
4 Demczuk Piotr 57 Radzyń Podlaski
5 Dzida Grażyna 43 Radzyń Podlaski
6 Hałajko Henryk Jan 54 Radzyń Podlaski
7 Kotyła Andrzej Marek 52 Radzyń Podlaski
8 Kułak Mirosław Józef 52 Radzyń Podlaski
9 Kuszpa Jan Stanisław 58 Radzyń Podlaski
10 Szczęch Andrzej 55 Radzyń Podlaski

Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 1] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)

1 Szkurłat Włodzimierz 56 Radzyń Podlaski
2 Skoczylas Mariusz 40 Radzyń Podlaski
3 Bukryj-Pałka Danuta 47 Radzyń Podlaski
4 Dudziński Edward Czesław 62 Radzyń Podlaski
5 Jaszcz Leszek Adam 45 Radzyń Podlaski
6 Frankowska Teresa Krystyna 56 Radzyń Podlaski
7 Zbirski Ryszard Józef 55 Radzyń Podlaski
8 Klewek Krzysztof Piotr 51 Radzyń Podlaski
9 Grochowski Krzysztof 47 Radzyń Podlaski
10 Burczaniuk Mariusz 36 Radzyń Podlaski

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 1] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)

1 Korulczyk Józef 58 Radzyń Podlaski
2 Ostapowicz Zbigniew Jan 53 Radzyń Podlaski
3 Szymański Łukasz 25 Borki
4 Magier Beata Teresa 36 Radzyń Podlaski
5 Burdon Grażyna Elżbieta 50 Radzyń Podlaski
6 Żochowski Paweł 28 Radzyń Podlaski
7 Bober Mariusz 34 Radzyń Podlaski
8 Sulej Roman Marian 62 Radzyń Podlaski
9 Nestoruk Jacek Zbigniew 41 Radzyń Podlaski
10 Bylicki Ziemowit Karol 25 Radzyń Podlaski

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ POWIAT" [Okręg nr 1] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)

1 Gil Jan 59 Radzyń Podlaski
2 Bil Tomasz 26 Radzyń Podlaski
3 Długozima Marcin Jerzy 28 Radzyń Podlaski
4 Golec Jan 62 Radzyń Podlaski
5 Luty Ewa Barbara 51 Radzyń Podlaski
6 Napłoszek Jadwiga 51 Radzyń Podlaski
7 Piekarska Małgorzata Henryka 45 Radzyń Podlaski
8 Pliszka Paweł Przemysław 27 Radzyń Podlaski
9 Puchala Ryszard Andrzej 49 Radzyń Podlaski
10 Rożen Małgorzata Dorota 37 Marynin

Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATU RADZYŃSKIEGO FORUM NA RZECZ MIASTA I WSI [Okręg nr 1] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)

1 Skomra Szczepan Stanisław 61 Radzyń Podlaski
2 Gałan Dariusz Aleksander 64 Radzyń Podlaski
3 Maksymiuk Barbara 51 Radzyń Podlaski
4 Nicpoń Barbara 55 Radzyń Podlaski
5 Sarnowski Ryszard 62 Radzyń Podlaski
6 Siebielec Barbara 53 Radzyń Podlaski
7 Skulimowski Zbigniew Stanisław 53 Radzyń Podlaski
8 Trzeciak Sylwia 34 Radzyń Podlaski
9 Wysocki Józef 55 Radzyń Podlaski
10 Żochowska Małgorzata Krystyna 50 Radzyń Podlaski

Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU RADZYŃSKIEGO [Okręg nr 1] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)

1 Fijałek Bogdan Stanisław 43 Radzyń Podlaski
2 Woźniak Jacek Piotr 43 Radzyń Podlaski
3 Świć Adam Jan 42 Radzyń Podlaski
4 Blicharz Grzegorz 36 Radzyń Podlaski
5 Czuryło Zbigniew Czesław 44 Radzyń Podlaski
6 Janowski Jacek Marian 46 Radzyń Podlaski
7 Lipka Teresa Agnieszka 46 Radzyń Podlaski
8 Mysłowski Andrzej 22 Radzyń Podlaski
9 Wasilow-Żyłka Małgorzata Marzena 46 Radzyń Podlaski
10 Paszkowski Marek Franciszek 49 Radzyń Podlaski

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 2] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)

1 Bajda Jerzy Krzysztof 49 Bełcząc
2 Kułak Jerzy Lesław 61 Ulan-Majorat
3 Skowron Tadeusz 70 Wola Osowińska
4 Grochowski Daniel 32 Zabiele
5 Powałka Piotr Jan 48 Czemierniki
6 Abramek Anna Maria 36 Stoczek
7 Donica Jan 62 Białka
8 Dudek Wiesław 46 Siedlanów
9 Guz Bogusław 56 Zakrzew
10 Grochowski Leszek Andrzej 47 Żabików
11 Łukasik Andrzej Bogusław 32 Klębów
12 Maksymiuk Krystyna 50 Radzyń Podlaski
13 Maliszewski Bogdan 44 Domaszewnica
14 Michalski Kazimierz Mirosław 42 Tchórzew-Kolonia
15 Niewęgłowski Grzegorz 29 Brzostówiec
16 Orlicz Beata Anna 35 Radzyń Podlaski

Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [Okręg nr 2] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)

1 Antol Ireneusz 33 Bełcząc
2 Wetoszka Krystyna 50 Białka
3 Sposób Marek Juliusz 55 Wrzosów
4 Golecka Ewa 40 Radzyń Podlaski
5 Hałajko Paweł Kamil 19 Bedlno Radzyńskie
6 Steć Teresa Danuta 49 Czemierniki
7 Morawik Wioleta Magdalena 22 Stara Wieś
8 Zakrzewski Robert Marek 42 Zakrzew
9 Krajewski Marcin 26 Stoczek
10 Śpiewak Zbigniew 43 Sobole
11 Cieślak Andrzej Józef 44 Wola Chomejowa
12 Żądełek Teresa Kazimiera 45 Domaszewnica
13 Niewęgłowski Jacek 31 Lichty
14 Zaborek Hubert Adam 56 Branica Radzyńska
15 Pulik Roman Jerzy 54 Ustrzesz
16 Zielińska Elżbieta 44 Radzyń Podlaski

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [Okręg nr 2] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)

1 Niebrzegowski Szczepan 49 Ulan-Majorat
2 Bednarczyk Jerzy Czesław 51 Płudy
3 Woźniak Jerzy Waldemar 58 Radzyń Podlaski
4 Chudek Dorota 35 Stoczek
5 Słowikowski Włodzimierz 52 Radzyń Podlaski
6 Sałaga Waldemar 37 Wygnanów
7 Rogoza Zygmunt 65 Krasew
8 Kacprzak Jadwiga Bogumiła 55 Zabiele
9 Ostrowski Stanisław 47 Wierzchowiny
10 Ostapiuk Mariusz Zbigniew 33 Niewęgłosz
11 Mitura Tadeusz 52 Tchórzew Kolonia
12 Górski Józef Tomasz 64 Rozwadów
13 Kozak Stanisław 52 Wygnanów
14 Milczarek Radosław 27 Branica Radzyńska-Kolonia
15 Wróbel Jan 48 Borki
16 Ciok Jan 56 Biała

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZ POWIAT" [Okręg nr 2] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)

1 Walicki Mirosław Ryszard 43 Branica Radzyńska
2 Kamiński Jerzy 55 Ustrzesz
3 Dudek Dariusz Henryk 47 Radzyń Podlaski
4 Jankowska Grażyna Teresa 54 Stanisławów
5 Jurek Dariusz Andrzej 44 Radzyń Podlaski
6 Kazimierczak Ryszard 44 Wola Chomejowa
7 Kwasowiec Stanisław Stefan 59 Płudy
8 Łoziński Andrzej 36 Niewęgłosz
9 Mazur Mirosław 62 Stara Wieś
10 Niewęgłowski Arkadiusz Stanisław 44 Lichty
11 Odrzygóźdź Tomasz Andrzej 52 Radzyń Podlaski
12 Olszewska Ewa 34 Skoki
13 Palica Marian Józef 49 Żabików
14 Tokarska Małgorzata Renata 44 Sobole
15 Wierzchowski Stanisław Piotr 46 Paskudy
16 Wójcik Edyta Ewa 38 Borki

Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY STRONNICTWO "PIAST" [Okręg nr 2] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)

1 Szajda-Cupryn Maria 47 Czemierniki
2 Bober Julian 64 Sitno
3 Mazurek Jolanta 40 Brzostówiec
4 Matwiej Tomasz 30 Biała
5 Skowron Iwona Alicja 45 Krasew

Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA I SAMORZĄDNOŚĆ [Okręg nr 2] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)

1 Żurawska Renata Bożena 44 Stok
2 Cabaj Barbara 42 Wola Chomejowa
3 Niewęgłowska Danuta Małgorzata 45 Zakrzew
4 Krupa Anastazja Małgorzata 50 Skoki

Lista nr 20 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATU RADZYŃSKIEGO FORUM NA RZECZ MIASTA I WSI [Okręg nr 2] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)

1 Piasko Mirosława 51 Biała
2 Adamowicz Agnieszka Zofia 41 Stoczek
3 Bednarczyk Agnieszka 33 Płudy
4 Grochoła Bohdan Kazimierz 63 Borki
5 Grochowski Edward Józef 60 Zakrzew
6 Gozdołek Witold 55 Ulan-Majorat
7 Jaszczuk Wiesław Paweł 53 Tchórzew
8 Karpińska Danuta Agnieszka 38 Wola Osowińska
9 Klębowski Michał Józef 25 Paskudy
10 Komoń Małgorzata 32 Brzostówiec
11 Kozak Urszula Maria 61 Czemierniki
12 Próchniewicz Małgorzata Danuta 49 Kolonia Domaszewska
13 Rogala Sławomir 41 Czemierniki
14 Romanowicz Ryszard Marek 44 Niewęgłosz
15 Skowron-Jankowska Ewa 45 Ulan Mały
16 Zieliński Artur Waldemar 33 Radzyń Podlaski

Lista nr 21 - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU RADZYŃSKIEGO [Okręg nr 2] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)

1 Filipiuk Andrzej 48 Radzyń Podlaski
2 Kardas Jan 61 Ulan-Majorat
3 Korulczyk Marek Wiesław 58 Wrzosów
4 Grochowski Marek Tadeusz 43 Radzyń Podlaski
5 Wagner Mieczysław 54 Radowiec
6 Kaczmarczyk Zenon Stanisław 48 Biała
7 Borawska Elżbieta 49 Stara Wieś
8 Kozioł Aleksander Stanisław 55 Lichty
9 Izdebska Marianna Krystyna 59 Ulan Duży
10 Cabaj Łukasz 23 Kolonia Domaszewska
11 Bernacki Krzysztof 33 Olszewnica
12 Skrzypczak Leszek Piotr 51 Czemierniki
13 Morawik Robert Grzegorz 38 Paszki Małe
14 Cichosz Mariola Anna 34 Gąsiory
15 Kunaszyk Henryk 48 Branica Radzyńska
16 Kucio Zbigniew Jerzy 53 Wola Osowińska

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okręg nr 3] - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)

1 Wołosowicz Marek 52 Wohyń
2 Faluszewski Stanisław Józef 73 Komarówka Podlaska
3 Woch Henryk 66 Żakowola Stara
4 Belniak Jacek Wiktor 54 Suchowola
5 Chodyczko Włodzimierz Tadeusz 47 Bezwola
6 Eljaszuk Teresa 57 Komarówka Podlaska
7 Goławska Zofia Helena 62 Rudnik
8 Karpiński Michał Roman 31 Bezwola
9 Mróz Anna 35 Turów
10 Mróz Danuta Jadwiga 46 Kolembrody
11 Olszewski Wiktor Mieczysław 68 Brzozowy Kąt
12 Woch Sławomir Stanisław 53 Rudnik

Znajdź kandydata

Sondaże

więcej »

Zdjęcia

więcej » |

Sonda

Brak ankiety.

Najczęściej czytane

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. 2001-2014