Serwisy

Na głównej

gry » strona główna

dodano: 30 stycznia 2011, 16:45

tagi:Airport SimulatorAirport Simulator premieraAirport Simulator wymaganiaAirport Simulator wymagania sprzętoweAirport Simulator zapowiedźGra Airport SimulatorGrySymulator Farmy 2011Symulatory

Airport Simulator: Gra w zarządzanie lotniskiem i wózkiem bagażowym

RAD

Po sukcesie Symulatora Farmy w Polsce, pojawia się coraz więcej tego typu produkcji. Był symulator koparki, autobusu, czas na symulator zarządzania lotniskiem. Premiera Airport Simulator już 2 lutego.

Airport Simulator

Airport Simulator

Zaczynamy od podstaw, czyli wybrania lokalizacji naszego lotniska. Potem budujemy terminal z całą infrastrukturą. A potem tym wszystkim zarządzamy.

Airport Simulator

Airport Simulator

W początkowej fazie gry niemal wszystko musimy robić sami. Sami prowadzimy wózki bagażowe, schody pokładowe i cysterny z paliwem.

Możliwość przejęcia bezpośredniej kontroli nad częścią urządzeń to główna różnica względem podobnej gry, Airport Tycoon.

Airport Simulator

Airport Simulator

Im sprawniej nam to idzie, tym szybciej zatrudnimy pracowników, którzy przejmą te proste obowiązki byśmy mogli spokojnie skupić się na wyższych celach.

Oprawa graficzna w grze nie przeszkadza. Jest pełen cykl dobowy, są nieźle wykonane modele samolotów. Oczywiście nie jest to mistrzostwo świata, ale za to wymagania sprzętowe są niskie. Podobnie rzecz ma się z oprawa dźwiękową. W trakcie gry usłyszymy i silniki startujących maszyn, i wszystkie typowe dla lotniska komunikaty.

Wymagania sprzętowe: Windows 7/ Vista / XP, procesor 2 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna 128 MB, 750 MB miejsca na dysku.

Sonda

Brak ankiety.

Najczęściej

czytane

Tagi

Przepraszamy, w tej chwili nie ma tagów.

Gry i Nowe Technologie - serwis specjalny Dziennika Wschodniego

email:

tel.: +48 081 46 26 815 gg: 2231337,

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp z o.o. 2001-2015.