Jesteś tu: Strona główna Fotostory Artykuł

Szopki bożonarodzeniowe w kościołach (zdjęcia)

Dodano: 23 grudnia 2011, 13:31

Święta to czas kiedy w kościołach można zobaczyć piękne szopki bożonarodzeniowe. Pokazujemy kilka z nich i czekamy na fotografie szopek z Waszej parafii. Wyślijcie je na online@dziennikwschodni.pl. Wystarczy krótki podpis z nazwą kościoła. Zdjęcia dołączymy do galerii.

 1 / 9Następne »

Szopka w Białej Podlaskiej

Szopka w Białej Podlaskiej

fot. Marek Pietrzela

 1 / 9Następne »

Czytaj więcej o:
 • szopki bożonarodzeniowe
Zobacz inne artykuły
 • Biała Podlaska: Szopka z osiołkami, kozą, bocianem i drobiem
  Jeszcze do Święta Trzech Króli można oglądać szopkę obok XVIII-wiecznego kościoła pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny przy ul. Brzeskiej w Białej Podlaskiej.

 • Iłowa: Kolędnicy odwiedzają domy
  Kolędnicy chodzący w święta od domu do domu, to ciągle częsty obrazek w naszym regionie, szczególnie na wsi. W Iłowie (gm. Ruda-Huta) mieszkańców odwiedzał dziś aniołek, pastuszek i tajemnicza postać w strażackim hełmie i z drewnianym mieczem.

 • Boże Narodzenie to jedno z najważniejszych świąt chrześcijańskich
  Boże Narodzenie to - według teologów - najważniejsze po Wielkanocy święto w roku. Jest to święto chrześcijańskie, wprowadzone dla uczczenia tajemnicy narodzenia Jezusa Chrystusa. Obchodzone je od IV wieku, najpierw w Rzymie.

 • Chełm: Zobacz, co będzie się działo w świątecznej szopce (program)
  Podobnie, jak w latach ubiegłych, także i w tym roku Szopka Bożonarodzeniowa na pl. Łuczkowskiego rozbrzmiewać będzie dźwiękiem kolęd i pastorałek. Niestety, jeśli chodzi o koncerty na żywo, te zaplanowano tylko na trzy świąteczne dni.

 • Festiwal Bożego Narodzenia 2011 w Lublinie (program)
  Od soboty, 17.12, do 1 stycznia trwać będzie Festiwal Bożego Narodzenia. Już po raz kolejny na Starym Mieście spotkają się mieszkańcy Lublina, żeby razem świętować, dzielić się opłatkiem, śpiewać kolędy, ale też smakować wigilijne potrawy, słuchać...

 • Wigilia Starego Miasta (program)
  Już od soboty, 17.12 Ojcowie Dominikanie, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego oraz Gmina Lublin organizują "Festiwal Bożego Narodzenia 2011”.

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.