Policjanci będą uczyć chełmianki samoobrony

Dodano: 29 grudnia 2011, 16:30 Autor:

Do piątego stycznia przyjmowane są zgłoszenia na kurs samoobrony dla kobiet. Organizuje go Komenda Miejska Policji w Chełmie. Kurs jest bezpłatny.
Styczniowy kurs będzie kolejnym, jaki policjanci organizują dla chełmianek. Poprzednie szkolenia cieszyły się dużą popularnością

Styczniowy kurs będzie kolejnym, jaki policjanci organizują dla chełmianek. Poprzednie szkolenia cieszyły się dużą popularnością (fot. Joanna Sadowska/Archiwum)

Mogą wziąć w nim udział wszystkie chętne kobiety, bo jak mówią organizatorzy potencjalną ofiarą przestępstwa może stać się każda z pań: bez względu na wiek, wykształcenie czy wykonywany zawód.

Uczestniczki kursu nauczą się w sposób teoretyczny i praktyczny, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo oraz w jaki sposób zachować się w sytuacjach nagłego zagrożenia życia i zdrowia.

Zajęcia będą odbywały się we wtorki i czwartki w godz. 16-17 w Fitness Club Activ przy ul. Zachodniej 31 w Chełmie. Pierwsze zaplanowano na 10 stycznia.

Panie, które chciałyby skorzystać z tej oferty powinny do 5 stycznia skontaktować się z organizatorem, tel. 82 560-14-32 ( w godz. 7.30-15.30).

Czytaj więcej o:
  • Chełm
  • kobiety
  • kurs
  • policja
  • samoobrona
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Pożar w mieszkaniu znanego malarza. Gospodarz walczy o życie

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy podobają Ci się rzeźby stojące na miejskim bulwarze w Chełmie?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 725.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.