Policjanci będą uczyć chełmianki samoobrony

Dodano: 29 grudnia 2011, 16:30 Autor:

Do piątego stycznia przyjmowane są zgłoszenia na kurs samoobrony dla kobiet. Organizuje go Komenda Miejska Policji w Chełmie. Kurs jest bezpłatny.

Mogą wziąć w nim udział wszystkie chętne kobiety, bo jak mówią organizatorzy potencjalną ofiarą przestępstwa może stać się każda z pań: bez względu na wiek, wykształcenie czy wykonywany zawód.

Uczestniczki kursu nauczą się w sposób teoretyczny i praktyczny, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo oraz w jaki sposób zachować się w sytuacjach nagłego zagrożenia życia i zdrowia.

Zajęcia będą odbywały się we wtorki i czwartki w godz. 16-17 w Fitness Club Activ przy ul. Zachodniej 31 w Chełmie. Pierwsze zaplanowano na 10 stycznia.

Panie, które chciałyby skorzystać z tej oferty powinny do 5 stycznia skontaktować się z organizatorem, tel. 82 560-14-32 ( w godz. 7.30-15.30).

Czytaj więcej o:
  • Chełm
  • kobiety
  • kurs
  • policja
  • samoobrona
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Pożar w mieszkaniu znanego malarza. Gospodarz walczy o życie

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy podobają Ci się rzeźby stojące na miejskim bulwarze w Chełmie?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 725.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2014.