Juwenalia 2012 w Lublinie: Na Politechnice Grubson, Jamal i Happysad

Dodano: 27 marca 2012, 15:45 Autor:

Grubson będzie jedną z gwiazd Juwenaliów na Politechnice Lubelskiej

Grubson będzie jedną z gwiazd Juwenaliów na Politechnice Lubelskiej (fot. Mlaud / Wikipedia)

Znamy kolejne zespoły, które wystąpią na tegorocznych Lubelskich Dniach Kultury Studenckiej. Politechnika szykuje koncert muzyki klubowej, reggae i dwa rockowe.

Sonda

Czy podoba Ci się program tegorocznych Juwenaliów?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 842.

Poleć na FB


Poszczególne uczelnie na razie trzymają w tajemnicy nazwy zespołów, które u nich zagrają. Nieoficjalnie wiadomo, że na Uniwersytecie Medycznym wystąpi m.in. grupa Video, na UMCS i KUL – Eris Is My Homegirl, a na Uniwersytecie Przyrodniczym – Coma.

Więcej wiemy o Juwenaliach Politechniki Lubelskiej. – W tym roku zagwarantujemy braci studenckiej cztery dni koncertowe – zapowiada Arkadiusz Urzędowski, szef samorządu PL.

– M.in. dzień z muzyką klubową (zagrają m.in. Dj Hazel i Wet Fingers – red.), dzień reggae (Jamal i Grubson – red.) oraz dwa dni rockowe (Sidney Polak i Lady Pank oraz Londyn i Happysad). Dodatkowo organizujemy klubie Kazik koncert hip-hopowy.

Przypomnijmy, że gwiazdą miejskiego koncertu w ramach LDKS (17 maja na błoniach przed Zamkiem) będzie niemiecki zespół H-Blockx. – Wcześniej wystąpi brytyjska grupa Kosheen, ukraiński Tartak, a także polski zespół Carrion – zapowiada Beata Krzyżanowska z biura prasowego Urzędu Miasta.

>>> Zobacz więcej: Juwenalia 2012 w Lublinie: H-Blockx, Kosheen, Tartak, Carrion na koncercie miejskim

W poprzednich latach miejski koncert (tuż po korowodzie wszystkich uczelni) rozpoczynał Lubelskie Dni Kultury Studenckiej. W tym roku będzie w drugi weekend imprez, co ma związek z terminarzem ustalonym wcześniej przez uczelnie i rezerwacją artystów na koncerty.

Lubelskie Dni Kultury Studenckiej 2012 - majowe koncerty

Majowe imprezy rozpoczną koncerty w campusie medyków przy ul. Chodźki (10-13 maja). Tydzień później – koncerty: miejski oraz UMCS, KUL i WSEI na błoniach. Potem (24-27 maja) – imprezy Uniwersytetu Przyrodniczego na Felinie. A na koniec (31 maja – 3 czerwca) – czas na Politechnikę Lubelską na terenach zielonych przy ul. Nadbystrzyckiej.

Czytaj więcej o:
  • Juwenalia 2012 w Lublinie
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy podoba Ci się program tegorocznych Juwenaliów?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 842.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.