Już dziś zapisz się na festiwal nauki

Dodano: 26 czerwca 2012, 19:15 Autor:

Ruszyła rejestracja uczestników na IX Lubelski Festiwal Nauki. Tegoroczna impreza będzie rekordowa – uczelnie i instytuty naukowe przygotowały ponad 900 projektów.

Dzięki temu lubelski festiwal będzie drugim pod względem wielkości w kraju. – W ub. roku mieliśmy ponad 800 projektów, które zobaczyło ponad 40 tys. uczestników – wylicza dr Andrzej Zykubek z KUL, który prowadzi internetową bazę danych festiwalu. – W tym roku będzie ich jeszcze więcej. Tworzy się coś naprawdę fajnego.

Festiwal potrwa od 15 do 21 września. – Czyli w trzecim tygodniu zajęć w szkołach – mówi Zykubek. – Od rozpoczęcia roku szkolnego do początku festiwalu będzie mało czasu. Dlatego – podobnie jak w ostatnich latach – zdecydowaliśmy rozpocząć rejestrację uczestników jeszcze przed wakacjami. Żeby każda szkoła mogła sobie spokojnie zaplanować wrzesień i udział swoich uczniów w naszej imprezie.

Pełna lista projektów i zasady rekrutacji są dostępne na stronie internetowej festiwalu: www.festiwal.lublin.pl. Warto się pospieszyć, bo wiele pokazów ma ograniczoną liczbę miejsc na widowni. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Czytaj więcej o:
  • festiwal nauki
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Wysocki zrezygnował ze stanowiska zastępcy prezydenta Lublina

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy podoba Ci się logo "Lublin inspiruje biznes"?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 350.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.