Tragedia koło Bychawy. Opel dachował. 31-latek nie żyje

Dodano: 4 sierpnia 2012, 10:59 Autor:

W piątek po południu opel omega wypadł z drogi i kilka razy dachował. Do wypadku doszło w miejscowości Majdan Starowiejski. Jeden z mężczyzn jadących samochodem wypadł z niego, zmarł kilka godzin później w szpitalu.

O sprawie poinformowała nas dziś nasza Czytelniczka Monika. – Wczoraj w godzinach popołudniowych doszło do bardzo poważnego wypadku w miejscowości Majdan Starowiejski niedaleko Bychawy – napisał.

– Kierowca nie opanował kierownicy wjeżdżając na zakręt i doprowadził do tragedii. Samochód po wielokrotnym dachowaniu wylądował na pobliskim polu. Niestety ich brawura zakończyła się tragicznie dla jednego z nich. Utrudnienia w ruchu panowały do godzin wieczornych - napisała na alarm24 Monika.

– Do wypadku doszło ok. godz. 15 – potwierdza mł. asp. Anna Smarzak z lubelskiej policji. – Opel omega na zakręcie zjechał na pobocze i kilkukrotnie dachował. Z samochodu wypadł 31-letni mężczyzna. Został zabrany do szpitala, gdzie zmarł wieczorem.

Oplem jechał też 22-latek, który również został zabrany do szpitala. Tyle, że on nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Okoliczności wypadku na razie nie są znane. – Policjanci ustalają, który z mężczyzn kierował samochodem – mówi Smarzak. – Została też pobrana krew do badań od obu mężczyzn. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-latek był w stanie nietrzeźwym..

Czytaj więcej o:
  • bychawa
  • opel
  • wypadek
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Nabożeństwa i koncerty w Garbowie

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Jak oceniasz zarobki lubelskich samorządowców?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 263.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.