Ruszają castingi do X Factor

Dodano: 8 listopada 2012, 20:34 Autor:

W czterech miastach w Polsce ruszają castingi do drugiej edycji popularnego programu X Factor w TVN. Kto po Gienku Losce i Dawidzie Podsiadło podbije serca widzów?

Sława, pieniądze i własna płyta. To właśnie o to walczą uczestnicy muzycznego show "X Factor”, które już w marcu wraca do TVN. Będzie to już trzecia polska edycja tego programu.

Pierwszy precasting odbędzie się 1 grudnia w hotelu Mercure we Wrocławiu. Już następnego dnia swój talent będzie można pokazać w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Z kolei 8 grudnia ekipa TVN przyjedzie do Gdańska, a tydzień później zagości w Warszawie.

Udział w programie mogą wziąć wokaliści – zarówno soliści jak i duety czy grupy wokalne. Warunek: ukończone 16 lat. Uczestnicy powinni przygotować dwa utwory, jeden po polsku oraz drugi w języku obcym. Mogą wykonać je a capella lub z własnym akompaniamentem - gitary akustycznej, bądź innych małych instrumentów. W trzeciej edycji poszerzono kategorię "wokal” o śpiewających beatboxerów oraz grupy wokalne z beatboxem. Wszystkie precastingi zaczynają się o godzinie 10.00.

"X Factor” zadomowił się już w 16 krajach, m.in. w Australii, Kolumbii, Islandii, Hiszpanii czy Indiach, gdzie emitowane są już kolejne edycje. Pierwszą polską edycję wygrał Gienek Loska.

Czytaj więcej o:
  • casting
  • X factor
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.