Lotnisko Lublin: Zobacz szczegółowy rozkład lotów do/z Lublina

Dodano: 16 grudnia 2012, 18:55 Autor:

Fragment rozkładu lotów do/z Lublina obowiązujący w sezonie Zima 2012/2013. Więcej można znaleźć na stronie lotniska Lublin

Fragment rozkładu lotów do/z Lublina obowiązujący w sezonie Zima 2012/2013. Więcej można znaleźć na stronie lotniska Lublin (fot. airport.lublin.pl/dla-pasazerow/rozklad-lotow)

Na stronie Portu Lotniczego Lublin pojawił się szczegółowy rozkład przylotów i odlotów z lotniska w Świdniku do końca marca.

Na stronie www.airport.lublin.pl/dla-pasazerow/rozklad-lotow można sprawdzić, o której samoloty linii Ryanair i WizzAir będą startować z Londynu, Oslo i Dublina i lądować na naszym lotnisku i z powrotem startować.

Pierwsze lądowanie z Londyny/Stansted już w poniedziałek o godz. 13.40, a start o 14.05. A we wtorek z lotniska w Świdniku odlecą aż trzy samoloty: Boeing 727-800 linii Ryanair zabierze pasażerów do Dublina, a dwa Aibusy320 linii WizzAir polecą do Londynu/Luton i do Oslo/Sandefjord Torp.

Czytaj więcej o:
  • airport lublin
  • lotnisko lublin
  • port lotniczy lublin
  • rozkład lotów do lublina
  • rozkład lotów z lublina
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Kryterium Asów na Torze Lublin (zdjęcia, wideo)

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Obraz namalowany popiołem z ludzkich prochów:

wyniki głosowania
Liczba głosów: 1411.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.