Przychodnia dermatologiczna już pod nowym adresem

Dodano: 4 lutego 2013, 14:32 Autor:

Od dzisiaj przychodnia dermatologiczna działa w nowym miejscu: w szpitalu przy al. Kraśnickiej

Od dzisiaj przychodnia dermatologiczna działa w nowym miejscu: w szpitalu przy al. Kraśnickiej (fot. Maciej Kaczanowski)

Lekarze z przychodni skórno-wenerologicznej nie przyjmują już przy ul. 3 Maja. Od dzisiaj przychodnia dermatologiczna działa w nowym miejscu: w szpitalu przy al. Kraśnickiej.

Kolejek do rejestracji dzisiaj nie było. Szpital wydzielił dwa oddzielne stanowiska dla osób, które chcą zapisać się do dermatologa.

Pacjenci, których spotkaliśmy, nie byli jednak zadowoleni z nowego miejsca. – Tam, przy ul. 3 Maja, było fantastycznie, a tutaj nawet dodzwonić się nie można – mówiła pani Józefa z Lublina.

– Żeby dojechać tutaj autobusem z innej części miasta, trzeba się przesiadać. A to i koszt, i stracony czas – ocenia pani Teresa, kolejna pacjentka. – Ludzie jeszcze nawet nie wiedzą, że przychodnia jest pod nowym adresem. Chodzą po mieście i pytają. Sama dowiedziałam się dopiero, kiedy poszłam do przychodni przy ul. Hipotecznej.

Decyzja o likwidacji Wojewódzkiej Przychodni Skórno-Wenerologicznej przy ul. 3 Maja i o włączeniu jej do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego zapadła jesienią. Sejmik województwa zgodził się na to, pomimo że setki pacjentów podpisały się pod sprzeciwem w tej sprawie. Na zmianach z pewnością zyskał szpital, bo przejął gabinety dermatologiczne wraz z ich kontraktem z NFZ.

Czytaj więcej o:
  • przychpdnia Lublin
  • szpital Lublin
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Biały Orlik zabrał Icemanii łyżwiarzy. I pieniądze

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Co sądzisz o zadłużeniu Lublina?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 755.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.