Jesteś tu: Strona główna Sport Artykuł

Gołota - Saleta transmisja online na żywo. Gdzie za darmo?

Dodano: 20 lutego 2013, 16:37 Autor:

Walka Gołota - Saleta odbędzie się w sobotę 23 lutego w Ergo Arena w Trójmieście. Gdzie obejrzeć transmisję online z walki? Czy gdzieś można obejrzeć walkę za darmo?
Walka Gołota - Saleta odbędzie się już w sobotę 23 lutego w Ergo Arena w Trójmieście. Gdzie obejrzeć transmisję online z walki?

Walka Gołota - Saleta odbędzie się już w sobotę 23 lutego w Ergo Arena w Trójmieście. Gdzie obejrzeć transmisję online z walki? (fot. Materiały prasowe)

Sonda

Kto wygra walkę Saleta - Gołota?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 6937.

To już ostatnie chwilę przed walką Przemysława Salety z Andrzejem Gołotą. Saleta przygotowuje się do pojedynku pod opieką byłego boksera Roberta Złotkowskiego. Trenerem Gołoty jest z kolei Andrzej Gmitruk. Ostatni raz współpracowali ze sobą podczas igrzysk olimpijskich w Seulu (1988 rok), gdzie Gołota zdobył brązowy medal.

Przed walką 45-latków w trójmiejskiej Ergo Arenie nieoficjalnie mówiło się, że dla obydwu jest ona pożegnaniem z ringiem. Gołota jednak nie wyklucza kolejnych występów.

Gołota - Saleta transmisja online na żywo w internecie i TV

Transmisja online walki Saleta - Gołota odbędzie się w serwisie ipla.tv. Będzie ją można zakupić w systemie pay-per-view za 40 zł. Początek transmisji gali Polsat Boxing Night w sobotę o godz. 18.

Transmisja tv walki Saleta - Gołota będzie można zobaczyć w Cyfrowym Polsacie w usłudze pay-per-view. Dostęp można zamówić m.in. przez internet. Dostęp też kosztuje 40 zł.

Gołota - Saleta transmisja online za darmo

Walki Gołota - Saleta nigdzie nie można niestety obejrzeć legalnie za darmo. Bezpłatny streaming zapewne oferować będą tylko nielegalnie działające strony w internecie.

PAP

Źródło: Polska Agencja Prasowa

Czytaj więcej o:
  • Andrzej Gołota
  • boks
  • Przemysław Saleta
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym: plan transmisji

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Kto wygra walkę Saleta - Gołota?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 6937.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.