Otwarcie Centrum Kultury. Są wejściówki, nie ma jednego z artystów

Dodano: 17 września 2013, 12:15 Autor:

Są jeszcze wolne miejsca na zwiedzanie odnowionej siedziby Centrum Kultury i na wydarzenia towarzyszące otwarciu. Zmianie uległ jednak program. Swój występ odwołał jeden z artystów.

Centrum Kultury w Lublinie po blisko czterech latach wraca na ul. Peowiaków. Z tej okazji w piątek na placu przed siedzibą CK zobaczymy filmy Rafaela Lewandowskiego i Andrzeja Mathiasza oraz spektakl multimedialny. Następnie na scenie pojawi się zespół Tie Break z Michałem Urbaniakiem.

Gościnnie w wydarzeniu miał także wziąć udział Trilok Gurtu, indyjski kompozytor. Z przyczyn zdrowotnych musiał jednak odwołać wszystkie występy zaplanowane na najbliższe miesiące.

– Koncert inauguracyjny się odbędzie, tylko w nieco innym składzie. Niczego mu nie zabraknie – zapewnia Barbara Szymańska, kierownik Działu Promocji i Marketingu CK w Lublinie.

W inauguracji weźmie za to udział Dorota Jabłońska, artystka zajmująca się malarstwem, grafiką i multimediami. Zrealizuje oprawę wizualną wydarzenia.

W piątek będzie także można zwiedzać odnowioną siedzibę CK. Swoją działalność w świeżo otwartym budynku rozpocznie też kawiarnia "Szklarnia” oraz księgarnia.

Kolejne wydarzenia związane z otwarciem CK potrwają do 29 września. Na większość z nich wstęp jest wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy wprowadzili więc wejściówki. Część jest jeszcze do wzięcia. – Zapraszamy do odbierania wejściówek i na zwiedzanie, i na filmy, i na niektóre wydarzenia teatralne. Można je odbierać w kasie CK, od godz. 12 do 18 – zachęca Szymańska.

Czytaj więcej o:
  • centrum kultury
  • lublin
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Zderzenie autobusu z hondą. Są ranni (zdjęcia)

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Jak oceniasz rządy Krzysztofa Żuka w Lublinie?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 448.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.