Jesteś tu: Strona główna Sport Artykuł

KSW 24: Już dziś wielka gala. Transmisja online w Internecie i na żywo w tv

Dodano: 28 września 2013, 10:11 Autor:

KSW 24: Już dziś wielka gala. Transmisja online w Internecie i na żywo w tv

(fot. Mat. org.)

Już w sobotę 28 września w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się kolejna gala KSW24 - Starcie Gigantów. W walkach wieczoru zobaczymy polskich tytanów wagi ciężkiej. Transmisję wydarzenia będzie można oglądać w systemie PPV - tak w telewizji, jak i w Internecie.

Walka wieczoru to Mariusz Pudzianowski vs Sean McCorkle. Pozostałe walki to: Paweł Nastula vs Karol Bedorf, Michał Materla vs Jay Silva, Borys Mańkowski vs Ben Lagman, Karolina Kowalkiewicz vs Simona Soukupova, Marcin Różalski vs Paul Słowiński, Anzor Azhiev vs Artur Sowiński, oraz Mateusz Gamrot vs Andre Winner.

- Mistrz olimpijski w judo Paweł Nastula skrzyżuje rękawice z czołowym zawodnikiem wagi ciężkiej Karolem Bedorfem, a stawką tego pojedynku będzie pas Międzynarodowego Mistrza KSW w wadze ciężkiej. Na tej gali swoją jubileuszową, dziesiątą walkę w formule MMA stoczy również pięciokrotny Mistrz Świata Strongmanów Mariusz "Pudzian" Pudzianowski - zapowiadają organizatorzy gali KSW.

KSW 24: Transmisja na żywo w tv

Gala będzie pokazywana w systemie Pay-Per-View, czyli za opłatą.

Taką opcję proponuje np. platforma telewizyjna KSW. Szczegóły na www.kswtv.com. Transmisja gale na żywo ma być prowadzona w najlepszej jakości z możliwością wyboru komentarza (polski lub angielski).

Transmisję na żywo w systemie PPV proponuje też m.in. Telewizja UPC (www.upc.pl), Cyfrowy Polsat (cyfrowypolsat.pl/vod/ksw24.cp) oraz Ipla.TV (http://www.ipla.tv/program-tv/transmisje/43).

Uwaga, wszystkie opcje w ramach PPV są płatne. Za obejrzenie walki trzeba zapłacić 40 zł.

KSW 24: Transmisja online w Internecie

Legalnie, ale odpłatnie walkę transmitować będzie platforma Ipla.TV. Szczegóły na ksw.ipla.tv. Transmisja będzie dostępna wyłącznie dla użytkowników z Polski. Koszt transmisji to 40 zł.

W sieci będzie pewnie można znaleźć także transmisje na tzw. kanałach streamingowych. Jednak uwaga, będą to pewnie transmisje nielegalne, a i pewnie i płatne.

Czytaj więcej o:
  • ksw 24 na żywo
  • ksw 24 online
  • ksw 24 transmisja
  • ksw 24 w internecie
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Czy w Lublinie potrzebny jest nowy stadion piłkarski?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 891.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.