Multikino w Lublinie kilka dni przed otwarciem (wideo, zdjęcia)

Dodano: 28 października 2013, 7:00 Autor:

Multikino w Lublinie na kilka dni przed otwarciem

Nowe kino w Lublinie powstało w Galerii Olimp. Zaoferuje kinomanom osiem sal projekcyjnych. Wszystkie pomieszczą 1200 widzów. W największej z nich może zasiąść 300 osób.
Multipleks zaoferuje kinomanom osiem sal projekcyjnych. Wszystkie pomieszczą 1200 widzów. W największej z nich może zasiąść 300 osób

Multipleks zaoferuje kinomanom osiem sal projekcyjnych. Wszystkie pomieszczą 1200 widzów. W największej z nich może zasiąść 300 osób (fot. Jacek Świerczyński)

– W salach znajdują się również miejsca dla niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich – mówi Jacek Zielonka, dyrektor lubelskiego Multikina. – Przygotowaliśmy też specjalne miejsca dla VIP-ów. To wygodniejsze, skórzane fotele z szerokimi podłokietnikami i oczywiście doskonałym widokiem na ekran.

Czekając na seans będzie można zajrzeć do kinowego baru. Zaoferuje on nie tylko przekąski i colę, ale również drinki i piwo. Podobne bary działają tylko w nielicznych obiektach Multikina. W lubelskiej placówce znalazło się również specjalne miejsce dla dzieci. Rodzice będą tam mogli przygotować imprezę dla swoich pociech. W ramach zabawy najmłodsi obejrzą bajki, a później będą również mogły zwiedzić projektornię.

W ofercie Multikina znajdą się nie tylko filmy. Operator ma zaproponować np. transmisje imprez sportowych czy koncerty na dużym ekranie. Możliwe, że w programie lubelskiego kina znajdą się także specjalne projekcje dla pań.

W każdej z sal będzie można oglądać filmy w standardzie 3D. Wszystko dzięki panoramicznym ekranom, nowoczesnym projektorom i cyfrowemu systemowi nagłośnienia.

Galeria Olimp - otwarcie nowego skrzydła

Multikino zajmie w sumie 3 tys. mkw. Mieści się w nowym skrzydle Galerii Olimp. Centrum Handlowe przy al. Spółdzielczości Pracy powiększyło się o 18 tys. mkw. Na parterze znajdziemy przede wszystkim sklepy. Ze starej części galerii przeniesie się tam supermarket Aldik. Będzie jednak działał w nowej, odświeżonej formule i w nowym wystroju. Z Aldikiem sąsiadował będzie sklep Media Expert. Ofertę handlową uzupełnią drogeria Rossmann, apteka Moja Farmacja, sklepy sieci Ziaja, Kolporter i Roma.

W nowym Olimpie pojawi się również pierwszy w Lublinie sklep sieci Toys'R'Us. To największa na świecie firma specjalizująca się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla najmłodszych. Jej lubelski salon zajmie 1700 mkw. Będzie największym w regionie sklepem z zabawkami.

Otwarcie Multikina i nowej części centrum handlowego zaplanowano na 9 listopada. Dzień wcześniej odbędzie się specjalny seans filmowy dla zaproszonych gości.

Czytaj więcej o:
  • inwestycje w Lublinie
  • kino
  • Multikino
  • Olimp
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Kiedy powrócimy do Ogrodu Saskiego? Nieprędko

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Czy to dobrze, że w Lublinie powstała strefa płatnego parkowania?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 588.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.