Bialczanka w serialu "Na dobre i na złe”

Dodano: 24 listopada 2013, 16:33 Autor:

17-letnia Katarzyna Sawczuk z Białej Podlaskiej, na stałe związana z Teatrem Muzycznym Roma, zagra w serialu "Na dobre i na złe”.
Kasia Sawczuk pochodzi  z Białej Podlaskiej, obecnie mieszka w Warszawie. W środę zobaczymy ją w serialu "Na dobre i na złe"

Kasia Sawczuk pochodzi z Białej Podlaskiej, obecnie mieszka w Warszawie. W środę zobaczymy ją w serialu "Na dobre i na złe" (fot. archiwum K. Sawczuk)

Odcinek z jej udziałem telewizyjna "dwójka” wyemituje już w najbliższą środę. Bialczanka wcieli się w postać Nataszy, uczennicy szkoły baletowej, która trafi do szpitala ze zmiażdżoną stopą.

To nie pierwsza filmowa przygoda nastolatki.

– Zagrałam główną rolę w etiudzie studenckiej "Koniec lata”. Pojawiłam się też w serialu komediowym "Do dzwonka Caffe”. A rok temu dostałam rolę w serialu "Hotel 52”. Wcielam się w postać dziewczyny Łukasza (Maciej Musiał). Już drugi sezon mam okazję pracować w tej produkcji – opowiada Kasia. 17-latka występuje również w przestawieniach Teatru Muzycznego Roma, m.in. w musicalu "Aladyn Junior”.

Dziewczyna przeprowadziła się z Białej Podlaskiej do Warszawy. - Obecnie, uczę się w II klasie Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. J. Grotowskiego. Ponadto uczęszczam na zajęcia do Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego – precyzuje młoda artystka.

Okazuje się, że bialczanka na swoim koncie ma również sukcesy wokalne. – Pierwsze kroki w tej dziedzinie stawiałam pod okiem Ireneusza Parafiniuka, instruktora zespołu Chwilka. Za jego namową, jako siedmiolatka po raz pierwszy wystąpiłam w programie telewizyjnym "Od przedszkola do Opola”. Później, zaśpiewałam m.in. na koncercie charytatywnym "Dzieci dzieciom” na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?”, a w 2009 roku wzięłam udział w programie telewizyjnym "Mam talent”– wspomina.

Czytaj więcej o:
  • Katarzyna Sawczuk
  • na dobre i na złe
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Samochód uderzył w drzewo, kierowca nie żyje

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy władze Białej Podlaskiej dobrze zarządzają miastem?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 1567.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.