Wybory do PE: Lista kandydatów PO

Dodano: 19 marca 2014, 8:47 Autor:

Zarząd krajowy PO przyjął we wtorek wieczorem listę kandydatów do Parlamentu Europejskiego zaproponowaną przez władze lubelskiej Platformy Obywatelskiej - informuje gazeta.pl.

Listę otworzy Michał Kamiński, były polityk PiS. Na drugim miejscu jest Monika Lipińska, zastępczyni prezydenta Lublina, na trzecim poseł Mariusz Grad.

Następna jest Beata Trzcińska-Staszczyk, dyrektorka liceum w Puławach i radna wojewódzka, a piąty jest wicemarszałek Krzysztof Grabczuk.

Następni na liście są Izabela Bielecka z Łukowa, Bogusław Broniewicz, radny wojewódzki, Krystyna Wetoszka za Agnieszkę Smreczyńską-Gąbkę.

Dalej Mirosław Taras, były prezes Lubelskiego Węgla "Bogdanka", obecnie szefujący Lubelskiemu Przedsiębiorstwu Energetyki Cieplnej. Na 10 miejscu na liście jest Zbigniew Zaleski, obecny europoseł.

Więcej o sprawie na gazeta.pl.

Czytaj więcej o:
  • PO
  • wybory do PE
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.