wtorek, 20 lutego 2018 r.

Artykuły sponsorowane

5 powodów, dla których warto studiować po angielsku!

Dodano: 7 czerwca 2016, 08:00

Czy trzeba Cię przekonywać, że znajomość języków jest dziś niezbędna na rynku pracy? Chyba nie! Zwłaszcza, jeśli planujesz pracę w międzynarodowej firmie. A tych na Podkarpaciu jest coraz więcej! I będzie ich przybywać! Poznaj 5 powodów, dla których warto studiować po angielsku! Przyjrzymy się tematowi na przykładzie elitarnych studiów „Zarządzanie lotnictwem” (Aviation Management) w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

  1. WSIiZ jest jedyną uczelnią w Polsce, która kształci na tych elitarnych studiach. Znakomicie wpisują się one w potrzeby międzynarodowej branży lotniczej, którą doskonale reprezentuje podkarpacka Dolina Lotnicza skupiająca 90% polskiego przemysłu lotniczego. Wybierz te studia, a będziesz mieć PEWNOŚĆ fascynującej kariery zawodowej! Absolwenci innych anglojęzycznych studiów we WSIiZ także mogą być spokojni o pracę. Bo który pracodawca nie chciał by np. absolwenta Information Technology, który biegle włada angielskim i rozumie, jak działa międzynarodowy rynek informatyczny?
  1. W trakcie nauki na Aviation Management zdobędziesz wszechstronną wiedzę ekonomiczną, społeczną i prawną, niezbędną do pracy w szeroko pojętej branży lotniczej. Zostaniesz przygotowany do samodzielnego przeprowadzania analiz, rozwiązywania problemów ekonomicznych przedsiębiorstw, organizacji i instytucji lotniczych. A co z innymi kierunkami? Każdy z nich – czy to International Management czy Physioterapy – zdobędziesz praktyczne umiejętności zawodowe i wiedzę o międzynarodowym rynku danej branży!
  1. Dzięki znajomości języków obcych oraz wykorzystywaniu narzędzi informatycznych będziesz mógł swobodnie poruszać się po międzynarodowym rynku zawodowym.

 link: https://www.youtube.com/watch?v=cKyBO1ucOCU)

 (iframe:  )

  1. Na Zarządzaniu lotnictwem poznasz praktyków rynku lotniczego z całego świata. Będziesz pracować m.in. na symulatorze pracy menedżera linii lotniczej, nauczysz się też obsługi programu symulującego pracę lotniska ARCPort. Na każdej anglojęzycznej ścieżce kształcenia we WSIiZ zajęcia prowadzą doświadczeni profesorowie z Polski i zagranicy oraz młodzi praktycy, którzy przekażą Ci wiedzę najwyższej jakości.
  1. Na mocy umowy podpisanej z jednym z największych przewoźników lotniczych w Europie – LUFTHANSĄ, w trakcie studiów na Zarządzaniu lotnictwem będziesz kształcić się pod okiem międzynarodowych ekspertów z branży lotniczej. Na Information Technology partnerem studiów jest Cisco – co zapewni Ci nie tylko wysoki poziom nauczania, ale i możliwość zatrudnienia w tej firmie!

           Przekonaliśmy Cię do studiowania po angielsku? Jeśli chcesz wiedzieć więcej, to odwiedź stronę wsiz.rzeszow.pl/aviation , by poznać najważniejsze atuty elitarnych studiów Zarządzanie lotnictwem. Jeśli interesują Cię inne kierunki, to koniecznie odwiedź serwis wsiz.rzeszow.pl . Znajdziesz tam więcej informacji o studiach po angielsku:

 Undergraduate Programmes

    Information Technology

    Aviation Management

    International Management

    Physiotherapy

    English Philology - only for exchange students

 Postgraduate Programmes

    Information Technology

    International Management

    Logistics in Transport

Studiuj po angielsku. Bądź krok przed kolegami. Świat jest w zasięgu Twojej ręki!

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!