środa, 21 marca 2018 r.

Artykuły sponsorowane

Aktualne promocje w firmach pożyczkowych

Dodano: 25 maja 2016, 00:00

Chociaż sektor pozabankowych pożyczek jest uznawany za drogi dla klientów, można czasami znaleźć atrakcyjne finansowo akcje promocyjne. Gdzie obecnie warto pożyczyć?

Refundacja w Hapi Pożyczki

Stosunkowo jeszcze mało rozpoznawalny serwis pożyczkowy (będący własnością spółki posiadającej również najpopularniejszą markę pożyczkową w Polsce - Provident), promuje obecnie mocno akcję "refundacji pożyczek". Na czym polega owa refundacja? Każdy kto otrzyma pożyczkę w serwisie Hapipożyczki do 16 czerwca 2016, będzie miał obniżoną pierwszą ratę o 100 złotych - niezależnie od tego, w jakiej kwocie i na jak długo wziął pożyczkę.

Oprócz gwarantowanego bonusu funkcjonuje równolegle konkurs. Każdego dnia firma spłaca jednemu klientowi całą pożyczkę. Osoba ta musi udzielić najlepszej (zdaniem jury) odpowiedzi na pytanie konkursowe "Dlaczego to właśnie Tobie powinniśmy zrefundować pożyczkę?".

Warto dodać, iż w tym serwisie można ubiegać się o pożyczkę od 1500 do 7500 złotych, na okres od 3 do 24 miesięcy.

Przetestowanie pożyczki w Zaplo

Promocja ta trwa już jakich czas, została niedawno przedłużona do końca maja 2016 roku. Każdy kto weźmie pożyczkę, może ją spłacić w całości w ciągu 30 dni i nie ponieść żadnych kosztów (wystarczy zwrócić kwotę pożyczki). To sprawia, że w skrajnym przypadku można wziąć w efekcie nawet 10 000 zł nieoprocentowanej, miesięcznej pożyczki.

Co z krótkoterminowymi pożyczkami?

Naturalnie jako nowy klient bonusów można oczekiwać w sporej liczbie firm pożyczkowych. Najczęściej jest to promocja pierwszej darmowej pożyczki. Terminowo spłacone zobowiązanie ma wówczas RRSO równe 0%. Górna granica pierwszych pożyczek oscyluje często w okolicach 1000-1500 zł.

Więcej ofert można znaleźć w serwisie http://chwilowki-online.org. Naturalnie nie każdemu zależy na promocjach - część osób szuka natychmiastowego finansowania - wówczas interesuje klientów otrzymanie pożyczek online od ręki. Nie w każdym serwisie pożyczkowym jest szansa na otrzymania szybkiego przelewu. Jednak jest możliwe wybranie takiej oferty, gdzie korzystanie z pieniędzy jest możliwe w ciągu kilkunastu minut od wypełniania wniosku pożyczkowego.

Warto w tym wszystkim nie zapomnieć o kosztach - chociaż po nowelizacji przepisów w marcu 2016 zostały nieco ograniczone, wciąż można znaleźć spore różnice pomiędzy poszczególnymi ofertami - warto je zatem porównywać.

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!