czwartek, 22 lutego 2018 r.

Artykuły sponsorowane

Aktywność dla każdego. Zapisz się na zajęcia w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej „Na sportowo”

Dodano: 27 kwietnia 2017, 09:58

W dniach 17-20 maja rozpoczyna się cykl imprez sportowo-rekreacyjnych w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej.

Będzie można spróbować swoich sił w różnych formach aktywności ruchowej, takich jak bubble football, sumo, nordic walking, szachy, zumba, ergometr wioślarski, biegi przełajowe, koszykówka mężczyzn, siatkówka plażowa drużyn mieszanych czy futsal mężczyzn. Zawody odbywać się będą w obrębie miasteczka akademickiego, w większości w salach sportowych Centrum Kultury Fizycznej UMCS.

Zgłoszenia można wysyłać drogą internetową do 14 maja na adres: ldks@azs.umcs.pl. Na najlepsze drużyny i najbardziej aktywnych uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Na zakończenie 27 maja odbędzie się w klubie Silence koncert z udziałem Drużyny Mistrzów. Udział w zajęciach oraz w koncercie jest bezpłatny.

Pierwszeństwo do uczestnictwa w koncercie mają osoby w koszulkach „Aktywny Obywatel Lublina”, które będą do zdobycia podczas zawodów. Regulamin i więcej informacji na stronie: http://obywatelski.azs.umcs.pl/lubelskie-dni-kultury-studenckiej1.htm

Organizatorem bezpłatnych zajęć sportowych w ramach projektu „Aktywność dla każdego” jest Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Głównym celem projektu jest propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia oraz aktywności ruchowej poprzez zajęcia sportowe. Zadanie realizowane jest ze środków pochodzących z Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin.

Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!