poniedziałek, 22 stycznia 2018 r.

Artykuły sponsorowane

Auto firmowe – jak kupić, by nie przepłacać?

Dodano: 3 grudnia 2015, 03:00
Autor: Promocja

Prowadzenie firmy wymaga sporej mobilności. Dojazdy po towar, spotkania biznesowe, sprawy urzędowe, wizyty w placówkach czy spotkania z klientami – wszędzie tam musimy dojechać. Co nie jest łatwe gdy nie posiadamy auta. Dlatego też warto rozważyć zakup firmowego samochodu.

WIDEO

Samochód w firmie to rzecz bardzo przydatna, nie da się jednak ukryć, że zakup nowego auta to spore koszty, na które nie zawsze możemy znaleźć odpowiednią ilość pieniędzy w firmowym budżecie. Dlatego też rozsądnym rozwiązaniem jest poszukanie korzystnego finansowo sposobu finansowania auta.

Sfinansowanie zakupu auta – co wybrać.

Jeśli chcemy kupić auto na firmę do wyboru mamy zaciągnięcie nań kredytu lub leasing. Co jest korzystniejszym rozwiązaniem? Z całą pewnością zdecydowanie się na leasing auta jest rozwiązaniem bezpieczniejszym. Często również okazuje się to znacznie tańsze niż spłacanie kredytu. Dobrym narzędziem, które warto wykorzystywać w podejmowaniu tego rodzaju decyzji jest kalkulator leasingowy, dzięki któremu bez trudu obliczymy koszta jakie musimy ponieść oraz wysokość miesięcznej raty leasingowej. Posiadanie tak dokładnych danych ułatwi nam podjęcie decyzji.

Jeśli leasing to gdzie?

Na rynku możemy obecnie znaleźć wiele firm leasingowych, które kuszą swoimi ofertami. Warto jednak zastanowić się, czy nie skorzystać z ofert firm o ugruntowanej pozycji na rynku, które oferują nie tylko korzystne ceny, ale również i bezpieczeństwo. Szczególną uwagę warto zwrócić na oferty leasingowe oferowane bezpośrednio przez firmy produkujące samochody. Pozwala to na uniknięcie pośredników a co za tym idzie na zmniejszenie kosztów leasingu, co jak wiadomo ma znaczenie dla każdego przedsiębiorcy. Jedną z korzystnych ofert, które warto wziąć pod uwagę ma SKODA. To nie tylko szeroka oferta samochodów, z których każdy właściciel firmy może bez trudu znaleźć pojazdy dopasowane do jego potrzeb, ale również i atrakcyjne ceny leasingu, które można znacząco obniżyć poprzez skorzystanie z licznych promocji jak choćby leasing dla nowych firm, który jest bardzo korzystny.

Podsumowując, zakup auta na firmę nie musi wiązać się z wydatkami, które staną się obciążeniem dla finansów przedsiębiorstwa. Szeroka i różnorodna ilość ofert pozwala na znalezienie optymalnie dopasowanej nie tylko do naszych potrzeb, ale również i możliwości finansowych. Wystarczy jedynie rozejrzeć się wśród wielu propozycji oraz skorzystać z nowoczesnych narzędzi pozwalających obliczyć koszty jakie musimy ponieść by znaleźć idealną.

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!