niedziela, 18 lutego 2018 r.

Artykuły sponsorowane

Czas na rower górski!

Dodano: 29 marca 2017, 11:54
Autor: Promocja

Pierwszy dzień wiosny za nami. Dłuższe popołudnie, dodatnie temperatury, piękne słońce - zachęcają do większej aktywności na świeżym powietrzu. Jednym ze sposobów „zabicia” nudy jest przejażdżka rowerem. Coraz lepsza infrastruktura drogowa, pozwala na odkrycie wielu ciekawych miejsc w naszej okolicy, jak również ma wpływ na poprawę naszej kondycji zdrowotnej. Jaki rower kupić? Jakiego typu? Jaki rozmiar koła? Jaki rozmiar ramy?

Na te trudne pytania znajdziesz odpowiedź, udając się do sklepu www.interski.pl - Autoryzowanego dilera światowych marek: SCOTT, GIANT - który wprowadzi Cię w świat dwóch kółek i pomoże znaleźć odpowiedni rower. Będziesz zwycięzcą! Zupełnie jak Nino Schurter, czy chociażby Jenny Rissveds!

Na co zwrócić uwagę przy kupnie roweru?

Podstawową sprawą jest wybór grupy roweru, dedykowanej do konkretnych warunków i preferowanego stylu jazdy. Rowerem miejskim trudno jest poruszać się w lesie, natomiast rowerem typu MTB, trudniej w mieście.

Drugim ważnym elementem jest geometria oraz rozmiar ramy. Dobrze zaprojektowana rama, oprócz technicznych właściwości takich jak: wytrzymałość i lekkość, podnosi nasz komfort podróżowania oraz sprawia, że chcemy z przyjemnością pokonywać dalsze kilometry. Źle dobrany rozmiar ramy wpędza nas w szereg niedogodności np. drętwienie rąk, barków, ból pleców itp., skutecznie zniechęcając nas do dalszej aktywności rowerowej.

Trzecia istotna kwestia, to dobrze ustawiony rower indywidualnie pod użytkownika. Tak, aby wszystkie mechanizmy w rowerze działały sprawnie i przez długie lata, a komfort rowerzysty był na najwyższym poziomie.

Wspomniany sprzęt rowerowy oraz serwis rowerów znajdziecie w sklepie rowerowym w Lublinie Inter Ski (Lublin, ul. Tomasza Zana 29).

Na jaką markę warto zwrócić uwagę?

Na pewno jednym z ciekawszych wyborów będą jednoślady takich firm, jak Scott oraz Giant, dostępnych w Inter Ski. Dzięki nieustannej pogoni ku doskonałości, powstają modele, które znacząco przewyższają produkty konkurencji, a najlepszym tego dowodem są kolejne tytuły mistrzowskie, zdobywane przez osoby korzystające z rowerów wyprodukowanych właśnie pod szyldem tych marek.

 

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!