czwartek, 22 marca 2018 r.

Artykuły sponsorowane

Daj się złapać Stylowy Lubelaku!

Dodano: 20 kwietnia 2017, 14:03

22 kwietnia rusza nowa akcja Tarasów Zamkowych, kierowana do mieszkańców Lubelszczyzny, którzy czują się nietuzinkowi, mają swój niepowtarzalny styl i niebanalną osobowość, są ciekawi świata i otwarci na innych. Centrum handlowe szuka stylowych Lubelaków w każdym wieku.

Akcja Daj się złapać, szukamy Stylowego Lubelaka rozpoczyna się w najbliższy weekend, 22-23 kwietnia. W najpopularniejszych, spacerowych miejscach Lublina pojawią się „lotne teamy”, które szukać będą prawdziwych osobowości. W godzinach 10.00 – 18.00 ekipy przemieszczać się będą w okolicach centrum, Tarasów Zamkowych, Krakowskiego Przedmieścia - aż do miasteczka studenckiego. Można je będzie także spotkać w popularnych parkach – np. w Parku Saskim. Kolorowe ekipy, szukające Stylowych Lubelaków,  zachęcać będą napotkanych przechodniów do zrobienia sobie zdjęcia.

- Wiemy, że Lublin pełen jest interesujących ludzi, ceniących sobie dobry styl. Liczymy na to, że napotkamy mnóstwo takich osób. Weekendowa akcja to dopiero początek naszej zabawy. Jaki będzie finał? Na razie nie chcę zdradzę wszystkich szczegółów, ale zapewniam, że będzie coraz ciekawiej i ci najbardziej stylowi wezmą udział w kampanii naszego centrum. Mamy też nadzieję, że kontakt z naszą kolorową ekipą wywoła uśmiech na twarzy napotkanych przechodniów. Dla dzieci przygotujemy barwne baloniki – mówi Tomasz Gizicki, dyrektor Tarasów Zamkowych.

Także w samym centrum handlowym, w okolicy Punktu Informacyjnego, można będzie spotkać team, „polujący” z aparatem na Stylowych Lubelaków. Ci, których nie uda się spotkać w weekend, mogą także przesyłać swoje zdjęcia – już od soboty na Facebooku Tarasów Zamkowych będzie przygotowana specjalna aplikacja.

Czytaj więcej o: Tarasy Zamkowe

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!