Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Artykuły sponsorowane

12 stycznia 2018 r.
0:45

Fitt Spray - innowacyjna i naturalna metoda na powstrzymanie apetytu w odchudzaniu

Autor: Zdjęcie autora Promocja
0 12 A A

Odchudzanie w teorii jest bardzo proste. 1 kilogram to około 7 tysięcy kalorii, a więc jeśli obetniemy nasze dzienne zapotrzebowanie o tysiąc kalorii lub o tyle zwiększymy spalanie – w ciągu tygodnia powinniśmy schudnąć właśnie o ten kilogram. Tyle teorii – a w praktyce odchudzanie okazuje się niestety o wiele bardziej skomplikowane.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Ilość diet, poradników na ich temat, blogów i porad przeraża. Osoba, której zależy na schudnięciu kilku cz większej ilości kilogramów często czuje się zagubiona, przerażają ją sprzeczne informacje, jakie do niej dochodzą i nie wie, komu zaufać. Niektóre diety kategorycznie zabraniają spożywania prawie wszystkich węglowodanów, łącznie z owocami, inne stawiają na okresowe głodówki lub posiłki spożywane o konkretnych porach. Pojawia się pytanie – komu możemy zaufać i która z proponowanych metod jest naprawdę skuteczna?

Przede wszystkim musimy sobie uzmysłowić, że odchudzanie rzeczywiście w teorii jest bardzo proste, a zasada o utracie 7 tysięcy kalorii jest podstawową wiedzą dietetyczną. Lekarze i dietetycy zgodnie twierdzą, że to właśnie ujemny deficyt kaloryczny jest jedyną sprawdzoną i skuteczną dietą, jaką możemy zastosować. Jednocześnie jednak przestrzegają nas przed głodówkami, które spowalniają metabolizm i w rezultacie prowadzą do kolejnych problemów z odchudzaniem. Podsumowując: aby schudnąć, musimy zadbać o ujemny deficyt kalorii, jednak z uwzględnieniem, by nie prowadził on do zbyt niskiego dziennego bilansu energetycznego. W tym celu powinniśmy zadbać o dwie rzeczy:

  • ograniczenie dziennej dawki kalorii

  • zwiększenie zapotrzebowania energetycznego poprzez ruch.

O ile z drugą pozycją najczęściej nie ma problemu – niekoniecznie od razu musimy uprawiać intensywny sport, wystarczą szybkie spacery, a także takie triki jak noszenie ciężarków na nadgarstkach i kostkach podczas wykonywania codziennych czynności – o tyle pierwsza jest trudna. Jeśli jesteśmy przyzwyczajeni do spożywania określonej liczby pokarmu, to ograniczenie będzie dla nas trudne i nieprzyjemne.

 

Naturalny środek do walki z nadwagą

Z myślą o osobach, które chcą schudnąć, ale mają problem z nadmiernym apetytem powstał naturalny suplement diety – Fitt Spray. Jest to specjalnie opracowany preparat w formie spray'u, którego głównym zadaniem jest zmniejszenie łaknienia. Stosuje się go trzy razy dziennie, przed posiłkami, a także gdy poczujemy, że mamy zwiększony apetyt i ochotę np. na coś słodkiego lub fast food. Dzięki temu możemy kontrolować ilość zjadanych potraw, a to przekłada się na ilość spożytych kalorii. Jednocześnie pozwala nam pilnować się pomiędzy posiłkami i uniknąć podjadania, które jest główną przyczyną tycia. Skubiąc przekąski nie kontrolujemy, ile zjadamy i choć wydaje nam się, że garść orzeszków, trzy kostki czekolady, kubek jogurtu i szklanka coli to niewinne przegryzki, wprowadzamy do organizmu sporo dodatkowych kalorii, które jak najbardziej liczą się w dziennym bilansie kalorycznym i często mocno go zawyżają. Fitt spray używa się w momentach uczucia głodu, a produkt szybko pozwoli nam pozbyć się uczucia łaknienia. W ten sposób naturalnie zachowujemy reżim posiłków, a to szybko pozwoli nam zauważyć pierwsze efekty już po tygodniu, co jest bardzo ważne dla psychiki osoby odchudzającej się. Regularne stosowanie preparatu pozwala w miesiąc zgubić nawet do 8-12 kg, w zależności od wyjściowej masy ciała. Można go kupić na stronie producenta: http://fittspray.com.

 

Moc roślin w służbie odchudzaniu

Skład preparatu jest przebadany i zupełnie bezpieczny dla organizmu. Producent postawił na naturalne składniki roślinne, które same dają bardzo dobre rezultaty, a specjalnie opracowana mieszkanka pozwala na pełne wykorzystanie ich możliwości przez skorelowanie działania. W zaawansowany skład Fitt Spray wchodzi:

  • Hoodia gordonii – daje uczucie sytości, jej działanie jest podobne do glukozy

  • Garcinia Cambogia – przyspiesza metabolizm tłuszczów i zmniejsza apetyt

  • African mango – owoc posiadający niesamowite właściwości spalania tkanki tłuszczowej

  • Forskolin – przyśpiesza metabolizm tłuszczów i zapobiega jego wchłanianiu podczas posiłku

  • L-karnityna – spala tkankę tłuszczową, przyśpiesza regenerację mięśni

  • CGA + kofeina – pierwszy składnik obniża wchłanianie cukrów, drugi przyśpiesza ogólny metabolizm

     

Połączenie tych składników w jeden preparat pozwala na optymalne wykorzystanie ich działania dla ludzkiego organizmu i szybkie efekty. Aby jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby osób na diecie, preparat jest dostępny w 3 wariantach:

  • Formuła PRO dla osób na diecie

  • Formuła PROTECT dla osób, które chcą utrzymać rezultaty odchudzania

  • Formuła PROGRESS opracowana z myślą o osobach aktywnych fizycznie, by przyśpieszyć jeszcze spalanie tkanki tłuszczowej i regenerację mięśni po wysiłku.

 

Stosowanie tego naturalnego i bezpiecznego preparatu, w połączeniu ze zrównoważoną dietą - nie głodówką! - i wprowadzenie ruchu zapewni nam nie tylko szybkie, ale też trwałe efekty, a dodatkowo wyrobi w nas nawyk spożywania posiłków o określonych porach, bez podjadania, co pozwoli nam ustrzec się przed efektem jo-jo.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 dni temu o 18:11
Super produkt, ja po miesiącu stosowania schudłam 5kg
Avatar
Gość / 14 kwietnia 2018 o 20:24
To prawdziwy hit! jestem z niego mega zadowolona, zużyłam już 2 opakowania.
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2018 o 16:59
Fantastyczny produkt, fitt spray na codzień pomaga mi w wyrabianiu dobrych nawyków, w regularnych i mniejszych posiłkach i nie podjadaniu miedzy nimi.
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2018 o 15:58
Super, stosuje i jestem bardzo zadowolona, od kiedy go mam ani razu nie uległam wilczym napadom głodu.
Avatar
Gość / 4 kwietnia 2018 o 17:29
Naprawdę pomaga, przestałam podjadać i jem coraz mniejsze porcje, o wiele łatwiej jest zbać o dobre nawyki z fitt spray.
Avatar
Gość / 29 marca 2018 o 22:31
od kiedy stosuje fitt spray jem o wiele mniej
Avatar
Gość / 29 marca 2018 o 00:12
polecam
Avatar
Gość / 22 marca 2018 o 18:26
2 miesiące temu przeszłam na dietę 1500kcal i przyznam szczerze, że nie wytrzymywałam, zdarzało mi się podjadać, teraz od kiedy stosuję fitt spray jest o wiele lepiej
Avatar
Gość / 21 marca 2018 o 21:40
Bardzo polecam, jestem zadowolona.
Avatar
Gość / 17 marca 2018 o 21:17
Super, od kiedy stosuję fitt spray udało mi sie schudnąć 4 kg, używam go trochę ponad 3 tygodnie, uważam, że to dobry wynik biorąc pod uwage to że tylko przestałam podjadać miedzy posiłkami i uporałam się z wilczymi napadami głodu.
Avatar
Gość / 5 dni temu o 18:11
Super produkt, ja po miesiącu stosowania schudłam 5kg
Avatar
Gość / 14 kwietnia 2018 o 20:24
To prawdziwy hit! jestem z niego mega zadowolona, zużyłam już 2 opakowania.
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2018 o 16:59
Fantastyczny produkt, fitt spray na codzień pomaga mi w wyrabianiu dobrych nawyków, w regularnych i mniejszych posiłkach i nie podjadaniu miedzy nimi.
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2018 o 15:58
Super, stosuje i jestem bardzo zadowolona, od kiedy go mam ani razu nie uległam wilczym napadom głodu.
Avatar
Gość / 4 kwietnia 2018 o 17:29
Naprawdę pomaga, przestałam podjadać i jem coraz mniejsze porcje, o wiele łatwiej jest zbać o dobre nawyki z fitt spray.
Avatar
Gość / 29 marca 2018 o 22:31
od kiedy stosuje fitt spray jem o wiele mniej
Avatar
Gość / 29 marca 2018 o 00:12
polecam
Avatar
Gość / 22 marca 2018 o 18:26
2 miesiące temu przeszłam na dietę 1500kcal i przyznam szczerze, że nie wytrzymywałam, zdarzało mi się podjadać, teraz od kiedy stosuję fitt spray jest o wiele lepiej
Avatar
Gość / 21 marca 2018 o 21:40
Bardzo polecam, jestem zadowolona.
Avatar
Gość / 17 marca 2018 o 21:17
Super, od kiedy stosuję fitt spray udało mi sie schudnąć 4 kg, używam go trochę ponad 3 tygodnie, uważam, że to dobry wynik biorąc pod uwage to że tylko przestałam podjadać miedzy posiłkami i uporałam się z wilczymi napadami głodu.
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Laury konserwatorskie 2018: Zobacz najlepiej odrestaurowane zabytki w Lubelskiem
galeria

Laury konserwatorskie 2018: Zobacz najlepiej odrestaurowane zabytki w Lubelskiem 1 1

W poniedziałek wręczono doroczne „Laury konserwatorskie” – nagrody za najlepiej odrestaurowane zabytki.

Ciało kobiety znaleziono w rzece

Ciało kobiety znaleziono w rzece 4 0

Nie żyje 46-latka z gm. Bełżyce. Jej ciało wyłowiono w poniedziałek rano z rzeki, w miejscowości Chmielnik. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta utonęła

Rowerzystka przejeżdżała przez przejście. Potrącił ją samochód

Rowerzystka przejeżdżała przez przejście. Potrącił ją samochód 2 4

72-letnia rowerzystka trafiła do szpitala po tym, jak w Puławach potrącił ją samochód.

Miasto movie: "Manifesto" w Warsztatach Kultury
25 kwietnia 2018, 19:00

Miasto movie: "Manifesto" w Warsztatach Kultury 1 0

Co Gdzie Kiedy. Artystyczną produkcję filmową Manifesto z udziałem Cate Blanchett zobaczą goście Warsztatów Kultury w ramach cyklu Miasto movie w środę, 25 kwietnia o godz. 19.

Lubelskie "Dziki" konczą sezon przegraną z liderem

Lubelskie "Dziki" konczą sezon przegraną z liderem 1 0

Zawodnicy AZS UMCS Lublin w ostatnim meczu w tym sezonie przegrali z liderem tabeli KS Acaną Orzeł-Jelcz Laskowice 0:5. „Dziki” zakończyły sezon na ósmym miejscu, a zespół z Laskowic może cieszyć się z awansu do Ekstraklasy

Student KUL będzie reprezentował Polskę na najstarszym męskim konkursie piękności [zdjęcia]
galeria

Student KUL będzie reprezentował Polskę na najstarszym męskim konkursie piękności [zdjęcia] 44 0

Ma 186 cm wzrostu, studiował prawo kanoniczne, jest modelem i pasjonatem motoryzacji. 26-letni Patryk Tomaszewski, student KUL będzie reprezentował Polskę na Manhunt International, najstarszym międzynarodowym męskim konkursie piękności.

Czy zdasz egzamin teoretyczny na operatora drona? QUIZ

Czy zdasz egzamin teoretyczny na operatora drona? QUIZ 16 0

Drony stały się bardzo popularnym prezentem. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, że loty tymi statkami powietrznymi podlegają prawu. Sprawdź, czy zdał(a)byś egzamin teoretyczny na operatora drona

Będą odcięci od wjazdu na ekspresówkę. Mieszkańcy chcą zmian w projekcie S12

Będą odcięci od wjazdu na ekspresówkę. Mieszkańcy chcą zmian w projekcie S12 10 5

Trwają konsultacje w sprawie projektowanej drogi ekspresowej S12 w kierunku Radomia. Najwięcej obaw wzbudza planowane zamknięcie możliwości wjazdu na drogę ekspresową pomiędzy Zarzeczem i Anielinem.

Varsovia Warszawa – AZS UMCS Lublin 29:23. Nie podjęły walki

Varsovia Warszawa – AZS UMCS Lublin 29:23. Nie podjęły walki 2 0

I liga piłkarek ręcznych AZS UMCS Lublin przegrał 23:29 z UKS Varsovia Warszawa. Do zakończenia sezonu pozostał już tylko jeden mecz

Dwie organizacje pomagają zwierzętom. Awantura o transparentność

Dwie organizacje pomagają zwierzętom. Awantura o transparentność 1 7

W Puławach nie brakuje miłośników zwierząt. Ci z „Przyjaznej Łapy” przez ostatnie miesiące obserwowali działalność nowego podmiotu „Uszy do góry”. We wtorek zarzucili jego założycielom prowadzenie zbiórek bez rejestracji w KRS. Dzień później wpis się pojawił.

Pojechał tylko na zakupy i zaginął. Gdzie jest Jarek? Rodzina szuka wszędzie
Udostępnij

Pojechał tylko na zakupy i zaginął. Gdzie jest Jarek? Rodzina szuka wszędzie 121 0

Przeczesują okolice, sprawdzają zapisy kamer monitoringu, rozwieszają zdjęcia. Rodzina, przyjaciele i mundurowi szukają 23-latka z gminy Końskowola. Jarek Kowalik w piątek wyjechał z domu i zniknął. Jego ojciec sprawdza każdy trop.

Spotkanie z książką dla dzieci w Pracowniach Kultury Tatary
24 kwietnia 2018, 18:00

Spotkanie z książką dla dzieci w Pracowniach Kultury Tatary 1 0

Co Gdzie Kiedy. Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, Pracownie Kultury Tatary (ul. Hutnicza 28a) zapraszają na spotkanie z książką dla dzieci. Wydarzenie odbędzie się 24 kwietnia o godz. 18.

Wielkie porządki na Starym Mieście w Zamościu. Co musi zniknąć?
galeria

Wielkie porządki na Starym Mieście w Zamościu. Co musi zniknąć? 1 5

27 kwietnia jest datą ostateczną do usunięcia wszelakich koziołków, potykaczy, sztalug z zamojskiej zabudowy staromiejskiej stanowiącej własność miasta Zamość.

AZS AGH Kraków – AZS UMCS Lublin 70:63

AZS AGH Kraków – AZS UMCS Lublin 70:63 1 0

AZS UMCS Lublin przegrał pierwszy mecz ćwierćfinałowy i znacznie oddalił się od awansu na pierwszy front. O wyniku zadecydowała przede wszystkim fatalna pierwsza kwarta

Lublin: 15 nowych policjantów złożyło ślubowanie [zdjęcia]
galeria
film

Lublin: 15 nowych policjantów złożyło ślubowanie [zdjęcia] 33 2

15 nowo przyjętych policjantów złożyło w poniedziałek ślubowanie w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!