niedziela, 21 stycznia 2018 r.

Artykuły sponsorowane

Gdzie kupić używany samochód z gwarancją?

Dodano: 21 grudnia 2015, 00:00
Autor: Promocja

Ostatnie dni bieżącego roku oraz cały pierwszy kwartał przyszłego upłyną wśród producentów samochodów pod znakiem wyprzedaży rocznika 2015, co dla wielu Polaków jest okazją do zakupu nowego samochodu po niższej cenie. Trzeba jednak mieć świadomość, że nawet wyprzedażowe rabaty często okazują się niewystarczające, aby przeciętny Kowalski mógł sobie pozwolić na kupno takiego auta. Nie znaczy to jednak, że nie można trafić na dobre auto w naprawdę dobrej cenie - trzeba tylko wiedzieć, gdzie takich okazji należy szukać.

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że najbardziej lubimy samochody niezawodne, niedrogie, posiadające ciekawy design i szeroką gamę wyposażenia standardowego. Wszystkie te wymagania spełniają samochody używane Volvo oferowane przez autoryzowanego warszawskiego dealera tej marki, czyli znajdujący się przy ul. Puławskiej Dom Volvo. Dlaczego jednak warto zdecydować się na auto używane tego konkretnego producenta i u tego dealera z Warszawy?

Używane Volvo z gwarancją

Pierwszym powodem jest powszechnie znany fakt solidności szwedzkich samochodów - to konstrukcje przewidziane na lata funkcjonowania (jakość szwedzkiej stali jest niemal legendarna), a przy tym posiadające naprawdę imponującą gamę wyposażenia dodatkowego w standardzie. Dobrym przykładem jest choćby Volvo V70: sześć poduszek powietrznych, kontrola trakcji, automatyczne światła dzienne, dwustrefowa klimatyzacja automatyczna, system WHIPS w fotelach... A to przecież zaledwie ułamek tego, co dostajemy w podstawowym pakiecie wyposażeniowym!

Druga - być może nawet ważniejsza kwestia - to fakt, że kupujemy samochód mający nie więcej niż 150 tysięcy kilometrów przebiegu (a często znacznie mniej), nie starszy niż 5 lat, mający pełną i autentyczną historię serwisową oraz sprawdzony przed sprzedażą, podczas - obejmującego ponad 100 punktów - szczegółowego badania kontrolnego, przeprowadzanego przez technika Volvo. W ramach tego badania wszystkie wadliwe lub uszkodzone podzespoły są wymieniane na oryginalne części i od tej zasady nie ma żadnych wyjątków.

Trzecia sprawa to gwarancja. W ramach pakietu Volvo Selekt (bo tak się opisywana oferta nazywa) kupujemy Volvo używane z gwarancją na 12 miesięcy. Jest ona niezależna w żaden sposób od ilości przejechanych przez nabywcę kilometrów, a w ramach bonusu kupujący otrzymuje również na ten sam okres pakiet pomocy drogowej Volvo obejmujący całą Europę. Dzięki niemu można liczyć na uzyskanie pomocy niezależnie od lokalizacji, jeśli tylko znajdujemy się w jednym z krajów europejskich.

Wszelkie dodatkowe szczegóły dotyczące Volvo Selekt można znaleźć na stronie internetowej Domu Volvo, dostępnej pod adresem http://domvolvo.volvocars-partner.pl/oferta/samochody-uzywane/.

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!