piątek, 23 lutego 2018 r.

Artykuły sponsorowane

Gdzie można otrzymać pożyczki bez BIK?


Potrzebna dodatkowa gotówka? W takim przypadku możemy udać się do banku lub do firmy pozabankowej. Sprawa komplikuje się jednak wtedy, gdy mamy negatywną historię kredytową w BIK. Gdzie wtedy możemy wnioskować o pieniądze?

Biuro Informacji Kredytowej jest firmą, która zajmuje się gromadzeniem oraz udostępnianiem informacji kredytowych o konsumentach. Każdy z nas, kto kiedykolwiek wziął pożyczkę albo kredyt, znajduje się w bazach BIK.

Pozytywna i negatywna historia kredytowa

Jeżeli nasze pożyczki spłacaliśmy terminowo, wtedy nasza historia kredytowa w BIK jest pozytywna. Działa ona wtedy na naszą korzyść – możemy dzięki niej łatwiej i szybciej uzyskać kolejne pożyczki, https://www.hoope.io/ czy kredyty.

Sprawa ma się inaczej, gdy mieliśmy opóźnienia w spłacie. Wówczas nasza historia kredytowa jest już negatywna – w efekcie możemy mieć trudności z uzyskaniem pieniędzy.

Nie oznacza to jednak, że negatywna historia kredytowa w ogóle zablokuje nam możliwość pożyczenia środków. Musimy jednak wybrać wtedy specjalne pożyczki bez BIK, które nie są dostępne w każdej instytucji.

Pożyczki bez BIK tylko pozabankowo

Przede wszystkim musimy wskazać, że pożyczki bez BIK dostępne są tylko pozabankowo. Banki zasadniczo zawsze sprawdzają swoich klientów w bazach BIK oraz BIG i wtedy, gdy informacje w nich są negatywne, wydają decyzję odmowną.

Musimy więc skupić się na ofertach pozabankowych. Do dyspozycji mamy popularne chwilówki bez BIK, pożyczki ratalne, w tym również pożyczki hipoteczne. Rodzajem pożyczek pozabankowych bez BIK są też pożyczki udzielane w lombardach.

Pamiętajmy jednak o tym, że nie każda pożyczka pozabankowa jest udzielana bez sprawdzania baz BIK. Warto więc zobaczyć warunki udzielenia pożyczki na stronie internetowej firmy pożyczkowej lub skontaktować się z jej przedstawicielem.

Pozabankowo? Drożej!

Musimy przy tym pamiętać, że pożyczki bez BIK mogą być również drogie. Wynika to z faktu, że są to pożyczki wysokiego ryzyka i w związku z tym pożyczkodawca nie ma pewności, że klient odda mu pieniądze.

Warto więc zawsze dokładnie sprawdzić, ile będzie kosztowała nas tego rodzaju pożyczka, aby nie okazało się, że będzie ona bardzo dużym obciążeniem. Nasz meksykański partner: https://www.hoope.io/

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!