piątek, 24 marca 2017 r.

Artykuły sponsorowane

Lublin nieruchomościami stoi

Dodano: 17 marca 2017, 14:06

Szukasz mieszkania? Chcesz kupić lokal użytkowy lub grunt? Interesujesz się inwestycjami w nieruchomości? Przyjdź na Targi Mieszkań i Nieruchomości (24-26 marca 2017; Targi Lublin) i sprawdź najlepsze oferty!

Chcąc zainwestować we własne lokum w Lublinie w 2016 roku trzeba było liczyć się z inwestycją od 4542 zł do 5485 zł za metr kwadratowy. Cena wyższa przypada mieszkaniom o mniejszym metrażu. Jak więc sfinansować dziś taki zakup?

Jest kilka rozwiązań. I choć zmiany prawne uspokoiły nieco entuzjazm kupujących, nadal jest wiele możliwości pozwalających na realizację marzeń o własnym M.

Jedną z nich jest oczywiście finansowanie kredytowe. Ofert na rynku jest bardzo wiele i pomimo podwyższonej bariery w postaci wkładu własnego jest w czym przebierać jeśli chodzi o oferty kredytów hipotecznych.

Kolejna opcja to funkcjonujący jeszcze program Mieszkanie dla Młodych oraz zapowiadany Mieszkanie Plus.

Przy takim urodzaju ofert i rozwiązań, obciążonych jednak licznymi warunkami, warto mieć pod ręką doradców z kilku firm, by móc wybrać najlepiej. Będzie można to zrobić w dniach 24-26 marca na Targach Mieszkań i Nieruchomości w Targach Lublin. Wśród Wystawców znajdują się m.in.: Archeton, Archi-Projekt, Archon+, Agencja Mienia Wojskowego, Bank PEKAO SA, Big City Broker, Danwood, Big City Development, Finance Atelier, Inwestor Development, Inwestor Dom, M.M. Bujak, Mennica Wrocławska Grupa Goldenmark, Moderna-House, Phinance, Solid House, Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa RZEMIEŚLNIK-BIS, Ultima Credits, Wikana, Wodrol Inwestycje, Wolf System.

Chcąc urządzić swoje nowe mieszkanie zgodnie z oczekiwaniami warto zastanowić się również nad powierzeniem tego zadania projektantowi, który nie tylko będzie w stanie dobrać materiały, ale i wykorzystać przestrzeń w maksymalny i użyteczny sposób, co jest wyjątkowo ważne w przypadku mieszkań o małych metrażach.

Rozeznanie w temacie i ofertach to podstawa dobrych decyzji. Warto więc wybrać się do miejsca, gdzie można spotkać i deweloperów i projektantów – np. na wspomnianych już wyżej Targach Mieszkań i Nieruchomości, które odbędą się w dniach 24-26 marca w Targach Lublin. W tym samym czasie odbywają się również Targi LUBDOM Budownictwo, Aranżacje, Ogród, na których będzie można porównać i zakupić materiały budowlane, instalacyjne i wykończeniowe oraz elementy wyposażenia wnętrz.

Więcej informacji na:

www.mieszkania.targi.lublin.pl

24 marca 2017,  godz. 12.00 – 19.00         PIĄTEK WSTĘP WOLNY!

25 marca 2017, godz. 10.00 – 18.00

26 marca 2017, godz. 10.00 – 17.00

Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Alarm 24