sobota, 24 marca 2018 r.

Artykuły sponsorowane

Motor Trade Insurance - ochrona ubezpieczeniowa dla handlarzy autami

Dodano: 3 lutego 2016, 09:30
Autor: Promocja

Jeśli mieszkasz na Wyspach Brytyjskich i jesteś pracownikiem salonu samochodowego lub zajmujesz się handlem autami, pracujesz w serwisie lub warsztacie motoryzacyjnym, na myjni, parkingu, to powinieneś zainteresować się ubezpieczeniem Motor Trade Insurance. Ubezpieczenie to pozwala na zabezpieczenie się przed następstwami różnych zdarzeń, do których może dojść w czasie pracy.

Motor Trade Insurance - co to jest?

Jest to rodzaj ubezpieczenia kierowanego do osób pracujących w szeroko pojętej branży motoryzacyjnej. Jeśli więc na co dzień masz w pracy do czynienia z motocyklami, samochodami osobowymi, vanami lub ciężarówkami, to takie ubezpieczenie może być dokładnie tym czego potrzebujesz. Ubezpieczenie nie obejmuje pojazdów lecz osobę, która ma dzięki temu pełną swobodę pracy z wieloma pojazdami. Dzięki temu, że obejmuje także ochronę w czasie czynności wykonywanych na drogach określane, funkcjonuje ono też jako Road Risk Insurance.

Do kogo kierowane jest Motor Trade Insurance?

Polisa Motor Trade Insurance pozwala objąć ochroną przedstawicieli wielu zawodów np. sprzedawców i handlarzy pojazdami, blacharzy, mechaników, serwisantów, pracowników parkingów, pracowników myjni samochodowych. Obejmuje także czynności związane z obrotem pojazdami, ich magazynowaniem, transportem aut od i do klientów. Ponadto polisa może dotyczyć także osób pracujących w pełnym wymiarze godzin lub tylko czasowo i pozwala ona na pokrycie szkód wynikłych z różnych zdarzeń losowych powstałych podczas wykonywania obowiązków. Motor Trade Insurance to także doskonały wybór dla pracowników parkingów hotelowych, wypożyczalni pojazdów lub w innych obiektów, gdzie obsługa ma kontakt z samochodami klientów.

Gdzie można wykupić ubezpieczenie Motor Trade?

The Insurance Factory jest firmą, która oferuje ubezpieczenia Motor Trade, zapewniające szeroką ochronę klientów związanych z obsługą rynku motoryzacyjnego. Firma na rynku ubezpieczeniowym istnieje od 1974 roku a ubezpieczenia Motor Trade oferuje od ponad 25 lat. Jej długoletnie doświadczenie na rynku ubezpieczeń samochodowych pozwala na przedstawienie klientom szerokiej oferty konkurencyjnych i dostosowanych do wymagań klientów ubezpieczeń. Więcej szczegółów pod adresem https://www.insurancefactory.co.uk/motortrade-insurance/. Firma zapewnia wygodny kontakt w sprawie zgłaszania szkód wypadkowych przez dostępną przez całą dobę i przez siedem dni w tygodniu infolinię. Ubezpieczenia te oferowane są w korzystnych dla klientów cenach, niższych czasami nawet o 50 procent w stosunku do oferty konkurentów. Dodatkowo zyskać mogą osoby, które ukończyły 25 rok życia, ponieważ decydując się na ubezpieczenie Motor Trade w The Insurance Factory, mogą one otrzymać ciekawe zniżki.

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!