Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Artykuły sponsorowane

13 listopada 2017 r.
0:35

Najlepsze prezenty dla dziewczyn na Mikołaja

Autor: Zdjęcie autora Prmocja
0 18 A A

W poszukiwaniu prezentu dla dziewczyny - swojej narzeczonej, żony, córki, siostry czy mamy, najczęściej udajemy się do drogerii lub perfumerii. Bardzo często więc przedstawicielki płci pięknej znajdują pod choinką perfumy i inne kosmetyki, między innymi do pielęgnacji ciała. Nie jest to jednak jedyny prezent, który wywoła radość kobiety.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Najczęściej wybierane prezenty dla dziewczyn

Kobiety według Barometru Providenta (badania z 2016 roku) oczekują w ramach prezentu świątecznego kosmetyków (27 proc. wskazań), ubrań (20 proc.) oraz biżuterii i pieniędzy (15 proc.).

Jakie prezenty dla dziewczyn spotkają się ze szczerą radością i dreszczykiem emocji? Dla czytelniczki i miłośniczki literatury najlepszym wyborem będzie książka. Jeśli nie znamy preferencji kobiety w kwestii gatunku literackiego, najbezpieczniejszym wyborem będzie jeden z bestsellerów na rynku czytelniczym.

Miłośniczka kultury ucieszy się z biletów na koncert ulubionego wokalisty lub zespołu, biletów do teatru lub do opery. Każdy taki prezent powinien być dobrze przemyślany, ponieważ bilety nie należą do najtańszych podarków, a szkoda byłoby je zmarnować.

Jeśli mężczyzna nie zna rozmiaru ubrań, jakie nosi jego kobieta, a nie chce narażać ją na konieczność wymiany sukienki czy swetra, jaki otrzyma w prezencie gwiazdkowym, może kupić bon upominkowy - kartę podarunkową do sklepu, w którym dziewczyna często robi zakupy. Wtedy będzie mogła wybrać sobie to, co będzie jej odpowiadało. Pułapką takich prezentów jest jedynie fakt, że mężczyzna może zostać posądzony o wygodnictwo i brak zaangażowania przy wyborze prezentu świątecznego.

Zawsze dobrym pomysłem na prezent dla dziewczyny jest biżuteria - najlepiej srebrna lub złota, albo z platyny, nie zaś biżuteria sztuczna. Do tego elegancki kuferek, w którym nasza kobieta będzie mogła przechowywać swoją biżuterię - i prezent gotowy. To dobry pomysł zwłaszcza dla pań, które nie mają jeszcze skrzyneczki lub kuferka na biżuterię.

Nawet połowa kobiet zawiedziona świątecznym prezentem

Z badań ankietowych przeprowadzonych na zlecenie serwisu AskHerFriends.com wynika, że co roku ponad połowa kobiet jest mniej lub bardziej zawiedziona świątecznym prezentem od partnera. Okazuje się więc, że panowie kupują prezenty dla dziewczyn schematycznie, bez wcześniejszego przemyślenia, czy rzeczywiście będą się podobały ich kobietom.

Wielu panów wciąż wybiera te same przedmioty w ramach prezentu gwiazdkowego: komplet biżuterii, zegarek, duszące perfumy, pluszaki, albo bieliznę - praktyczną, bawełnianą, która pozbawiona jest krztyny romantyczności i seksapilu.

Jak podejść do kwestii kupowania prezentu dla dziewczyny?

Panowie powinni się bardziej postarać i w kupowaniu prezentów dla dziewczyn wykazać się prawdziwą kreatywnością. Wystarczy na kilka tygodni czy miesięcy przed Bożym Narodzeniem uważnie słuchać kobiet w swoim otoczeniu - na pewno zasugerują, co chciałyby dostać - mniej lub bardziej świadomie.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 19 lutego 2018 o 11:31
Patrzcie po pakietach z Prezent Marzeń. Naprawdę niewielkim kosztem można znaleźć coś ciekawego. Kwestia jedynie taka, jakie macie podejście i ile chcecie wydać. Ale poniżej stówki macie również masaż, jak i wiele innych tematów.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2017 o 09:09
moja dostała ode mnie lot w tunelu w lesznie i jutro mamy jechać by polatała. za***ona była bardzo bo nigdy takiego prezentu nie dostała.
Avatar
Gość / 12 grudnia 2017 o 16:27
Ja zabieram swoją dziewczynę na romantyczną kolację do Restauracji Romantycznej w centrum Warszawy. Cały czas o niej mowi, że jest super i chciałaby kiedyś do niej pojsc, wiec idealnie :)
Avatar
Gość / 2 grudnia 2017 o 14:04
najlepszy prezent to prezent, o którym dana osoba marzy :) ja np doskonale wiem, że moja dziewczyna uwielbia biżuterię, zwłaszcza srebrną dlatego pod choinkę jej kupię kolczyki srebrne z szafirem, już je upatrzyłem w dobrej cenie w sklepie topsilver
Avatar
Gość / 21 listopada 2017 o 11:22
najlepsze prezenty? to te dane od serca.. nie duży koszt i zadowolenie w 100%. ja ostatnio też kupiłem prezent właśnie tam: ***s://***printlander.pl/dla-niej/
Avatar
Gość / 18 listopada 2017 o 13:19
ja postanowiłem wywołać nasze wspólne zdjęcie na płótnie, czyli ala obraz w jakims duzym formacie. ***s://***foto4u.pl/fotoobrazy chyba tutaj widzialem najlepsza oferte i się zdecyduję. poza tym koleżanka już korzystała z ich usług i mowiła ze fajnie i starannie wszystko robią. myślę ze moja dziewczyna się ucieszy z prezentu, bo zawsze mowila, ze chciała dostac cos od serca ;)
Avatar
Gość / 17 listopada 2017 o 13:36
To może być dziwne dla niektórych ale moja dziewczyna zamówiła sobie w media expert nową fife na mikołajki :)
Avatar
Gość / 16 listopada 2017 o 18:59
bez przesady to kupowanie prezentów nie jest znowu takie trudne, ja w ******fotoprint.pl/ zamówiłem nasze zdjęcie wspólne z ostatnich wakacji do zrobienia jako obraz na płótnie- nie wyszło to drogo a myślę, że prezent jest bardzo romantyczny i sprawię tym dziewczynie dużo radości
Avatar
Gość / 16 listopada 2017 o 15:40
moim zdaniem nie ma nic cenniejszego niż wspólnie spędzony czas więc dla mojej dziewczyny mam już do ***s://***termabania.pl kupione bilety- myślę, że taki relaks pomiędzy świętami a sylwestrem bardzo się nam przyda, a każda dziewczyna będzie z takiego prezentu zadowolona
Avatar
marcek / 16 listopada 2017 o 15:38
na mikołajki w tym roku planuje kupić mojej dziewczynie srebrny wisiorek. wiem że bardzo lubi skromną biżuterię, a szczególnie srebro, przez co starałem się znaleźć odpowiedni naszyjnik. miałem niemały problem z wyborem, ale moim zdaniem ta kolekcja będzie najlepsza ***estore-pl.pandora.net/pl_pl/naszyjniki/ , a co wy o tym sądzicie?
Avatar
Gość / 19 lutego 2018 o 11:31
Patrzcie po pakietach z Prezent Marzeń. Naprawdę niewielkim kosztem można znaleźć coś ciekawego. Kwestia jedynie taka, jakie macie podejście i ile chcecie wydać. Ale poniżej stówki macie również masaż, jak i wiele innych tematów.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2017 o 09:09
moja dostała ode mnie lot w tunelu w lesznie i jutro mamy jechać by polatała. za***ona była bardzo bo nigdy takiego prezentu nie dostała.
Avatar
Gość / 12 grudnia 2017 o 16:27
Ja zabieram swoją dziewczynę na romantyczną kolację do Restauracji Romantycznej w centrum Warszawy. Cały czas o niej mowi, że jest super i chciałaby kiedyś do niej pojsc, wiec idealnie :)
Avatar
Gość / 2 grudnia 2017 o 14:04
najlepszy prezent to prezent, o którym dana osoba marzy :) ja np doskonale wiem, że moja dziewczyna uwielbia biżuterię, zwłaszcza srebrną dlatego pod choinkę jej kupię kolczyki srebrne z szafirem, już je upatrzyłem w dobrej cenie w sklepie topsilver
Avatar
Gość / 21 listopada 2017 o 11:22
najlepsze prezenty? to te dane od serca.. nie duży koszt i zadowolenie w 100%. ja ostatnio też kupiłem prezent właśnie tam: ***s://***printlander.pl/dla-niej/
Avatar
Gość / 18 listopada 2017 o 13:19
ja postanowiłem wywołać nasze wspólne zdjęcie na płótnie, czyli ala obraz w jakims duzym formacie. ***s://***foto4u.pl/fotoobrazy chyba tutaj widzialem najlepsza oferte i się zdecyduję. poza tym koleżanka już korzystała z ich usług i mowiła ze fajnie i starannie wszystko robią. myślę ze moja dziewczyna się ucieszy z prezentu, bo zawsze mowila, ze chciała dostac cos od serca ;)
Avatar
Gość / 17 listopada 2017 o 13:36
To może być dziwne dla niektórych ale moja dziewczyna zamówiła sobie w media expert nową fife na mikołajki :)
Avatar
Gość / 16 listopada 2017 o 18:59
bez przesady to kupowanie prezentów nie jest znowu takie trudne, ja w ******fotoprint.pl/ zamówiłem nasze zdjęcie wspólne z ostatnich wakacji do zrobienia jako obraz na płótnie- nie wyszło to drogo a myślę, że prezent jest bardzo romantyczny i sprawię tym dziewczynie dużo radości
Avatar
Gość / 16 listopada 2017 o 15:40
moim zdaniem nie ma nic cenniejszego niż wspólnie spędzony czas więc dla mojej dziewczyny mam już do ***s://***termabania.pl kupione bilety- myślę, że taki relaks pomiędzy świętami a sylwestrem bardzo się nam przyda, a każda dziewczyna będzie z takiego prezentu zadowolona
Avatar
marcek / 16 listopada 2017 o 15:38
na mikołajki w tym roku planuje kupić mojej dziewczynie srebrny wisiorek. wiem że bardzo lubi skromną biżuterię, a szczególnie srebro, przez co starałem się znaleźć odpowiedni naszyjnik. miałem niemały problem z wyborem, ale moim zdaniem ta kolekcja będzie najlepsza ***estore-pl.pandora.net/pl_pl/naszyjniki/ , a co wy o tym sądzicie?
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora 1 0

Sensacyjne prowadzenie, czerwona karka, gol w ostatnich sekundach. Tak w skrócie można podsumować mecz Niemców ze Szwecją. Obrońcy tytuły wrócili do gry pokonując Szwecję 2:1, a bohaterem meczu został Toni Kross

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian 0 7

Runął kawałek ściany, prowadzącej na tzw. balkon zakochanych na zamku w Krupem w gminie Krasnystaw.

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc"
Magazyn

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc" 1 3

Jestem Polakiem. Mieszkam w Tajlandii. Prowadzę firmę w Anglii. Mam brokera w Singapurze. Mogę być w dowolnym miejscu, do pracy potrzebny mi jest tylko telefon i komputer. To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc. A jak mnie kiedyś dziecko zapyta, jak wygląda słoń, to go po prostu zabiorę na plażę i pokażę. A nie tylko na obrazku, bo taty nie stać.

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza 0 0

Javier Hernandez i jego koledzy pokonali Koreę Południową 2:1 i zapewnili sobie awans z grupy F. W drugim dzisiejszym spotkaniu Szwecja zagra z Niemcami

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL
Magazyn

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL 33 8

Popularne w latach PRL-u były liczne bary mleczne. Nie są one jednak domeną tej epoki. Powstawały jeszcze przed wojną. W 1957 r. otwarto jeden z pierwszych tego typu lokali w mieście – bar „Fabryczny” przy ul. Armii Czerwonej 6 (obecnie Fabryczna)

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie 2 0

Aż siedem bramek padło w meczu pomiędzy „Czerwonymi Diabłami”, a „Orłami Kartaginy”. Belgia zdeklasowała rywali, a świetne spotkanie w jej barwach rozegrał duet Eden Hazard i Romeu Lukaku

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo 3 2

Nie w dwóch dużych przetargach, ale etapami - tak mają być przeprowadzane zmiany na placu w centrum popularnego miasteczka. Władze Nałęczowa musiały zrezygnować z budowy ronda w tym roku

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców 11 32

Puławy Mieszkańcy osiedla Norwida narzekają na kierowców, którzy parkują auta na chodnikach, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po osiedlowej drodze w kierunku Przedszkola nr 7. Spółdzielnia nowych miejsc jednak nie zbuduje. Brakuje miejsca

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 31 6

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu 7 2

W niedzielę o godzinie 16.15 ROW Rybnik podejmie Speed Car Motor w ramach 11. Kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Lublinianie tym spotkaniem rozpoczynają najtrudniejszą dla siebie część sezonu

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 0 3

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny? - pytają dziennikarze Uwagi TVN

Endless Party w klubie Helium
23 czerwca 2018, 21:00

Endless Party w klubie Helium 1 0

Co Gdzie Kiedy. Helium Club (ul. Hempla 5) zaprasza na imprezę pożegnalną Martina Tone'a. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane 6 1

Ponad 60 roślin konopi indyjskich i ponad 170 g suszu roślinnego zabezpieczyli policjanci na działce w Świdniku. Aresztowano dwie osoby

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu 73 25

Sierż. sztab. Marek Wójcik z Lublina zginął w wypadku w miejscowości Radków w woj. dolnośląskim - informuje lubelska policja

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!