wtorek, 23 stycznia 2018 r.

Artykuły sponsorowane

Nieodpłatne porady dietetyczne podczas biegu „Czwarta Dycha do Maratonu” – 9 kwietnia 2017 r.

Dodano: 7 kwietnia 2017, 06:00

W najbliższą niedzielę – 9 kwietnia 2017 r. – podczas „Czwartej Dychy do Maratonu”, w godzinach 11:00-14:00, udzielane będą nieodpłatne porady dietetyczne i ogólnożywieniowe przez Dietetyka klinicznego i Doktorantkę Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Panią Monikę Dajkowską-Bichta. Pani Monika swoje bogate doświadczenie zdobyła na licznych stażach na oddziałach warszawskich szpitali. Jest autorką wielu artykułów o tematyce żywieniowej. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera m.in. popularny program TV „Pytanie na Śniadanie” oraz audycje w radiu Planeta.fm.

Ponadto, Pani Monika współpracuje z siecią handlową Stokrotka w ramach projektu „Stokrotka na Zdrowie”, który ma na celu propagowanie zdrowego trybu życia, mądrego i racjonalnego odżywiania.

W trakcie konsultacji, podczas „Czwartej Dychy”, Dietetyk udzieli wszystkim zainteresowanym osobom profesjonalnej porady, a także dokona analizy składu ciała pacjenta. 

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z nieodpłatnych porad dietetycznych, a także do odwiedzenia strony www.stokrotkanazdrowie.pl w poszukiwaniu zdrowych inspiracji kulinarnych i porad związanych z aktywnym trybem życia.

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!