wtorek, 23 stycznia 2018 r.

Artykuły sponsorowane

ProSenior24 – pewna i uczciwa praca w Niemczech

Dodano: 8 czerwca 2016, 00:00

Jesteś cierpliwy, opiekuńczy i empatyczny i chciałbyś wykorzystać te cechy w swojej pracy zawodowej? Myślisz o sprawdzeniu swoich sił w roli opiekuna osób starszych? Znasz język niemiecki i wyjazd za granicę nie byłby dla Ciebie problemem? W takim razie powinieneś skontaktować się z nami – firmą ProSenior24.

ProSenior24 – pewna i uczciwa praca w Niemczech

Jesteś cierpliwy, opiekuńczy i empatyczny i chciałbyś wykorzystać te cechy w swojej pracy zawodowej? Myślisz o sprawdzeniu swoich sił w roli opiekuna osób starszych? Znasz język niemiecki i wyjazd za granicę nie byłby dla Ciebie problemem? W takim razie powinieneś skontaktować się z nami – firmą ProSenior24.

Kim jesteśmy? Firma ProSenior24 zajmuje się pośrednictwem pracy. Pomagamy Polakom, którzy chcieliby znaleźć zatrudnienie na terenie Niemiec jako opiekunowie osób starszych. Wiemy, że wyjazd do pracy za granicę – zwłaszcza za pierwszym razem – to niełatwa decyzja i spore przedsięwzięcie. Trzeba dopilnować wielu spraw i załatwić mnóstwo formalności, a i tak zawsze istnieje ryzyko, że wydarzy się coś nieprzewidzianego lub trafimy na przykład na nieuczciwego pracodawcę. Jeżeli więc chcesz w czasie wyjazdu czuć się pewnie i bezpiecznie – skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić telefonicznie, poprzez stronę internetową lub odwiedzić na osobiście. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale niedawno – aby ułatwić naszym pracownikom i kandydatom dotarcie do nas – otworzyliśmy również oddział w Lublinie. Mamy nadzieję na nawiązanie owocnej współpracy z wieloma tutejszymi wspaniałymi opiekunkami i opiekunami – dlatego zachęcamy do wysyłania swoich zgłoszeń oraz osobistych odwiedzin w naszym biurze.

Jak działa firma ProSenior24?

Jak wygląda współpraca z naszą firmą? Kiedy zgłasza się do nas kandydat, najpierw musi przejść on proces rekrutacji, w trakcie którego sprawdzamy, czy posiada odpowiednie predyspozycje do pracy opiekuna osób starszych. Najważniejsza jest znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym, ale oprócz tego dużą uwagę przywiązujemy również do doświadczenia w opiece nad seniorami. Granice wiekowe, w których muszą się zmieścić nasi opiekunowie, to 25-65 lat. Nie ma natomiast znaczenia miejsce zamieszkania – współpracujemy z osobami z całego kraju. Ważne są oczywiście również odpowiednie cechy charakteru, takie jak odpowiedzialność, wrażliwość na potrzeby innych czy wysoka kultura osobista. Rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzamy osobiście lub drogą telefoniczną.

Osobom, które pomyślnie przejdą rekrutację, prezentujemy konkretne oferty pracy. Jeżeli zainteresowany jest zarówno kandydat, jak i niemiecka rodzina, przystępujemy do organizacji wyjazdu. Finansujemy podróż, a na miejscu zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie (u podopiecznego). Współpraca z nami jest legalna – podpisujemy umowę zlecenie, w ramach której odprowadzane są wszystkie składki do ZUS-u. Oprócz tego nasi opiekunowie mają również wykupione prywatne ubezpieczenie w Niemczech.

Oddział w Lublinie – gdzie jesteśmy i jak do nas trafić?

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat tego, jak działamy i jak wygląda współpraca z nami, najlepszym pomysłem będzie osobiste odwiedzenie naszego biura. Do niedawna firma ProSenior24 działała tylko w Warszawie, ale by ułatwić kandydatom dotarcie do nas, od marca otworzyliśmy również oddział w Lublinie. Jest on usytuowany w budynku przy ulicy Wolskiej 11, na II piętrze, w pokoju numer 202. Trafienie do nas nie powinno sprawić większego problemu – budynek, w którym się mieścimy, znajduje się naprzeciwko lubelskiego oddziału PGE, a także niedaleko kościoła św. Michała Archanioła oraz galerii handlowej Color Park. Można do nas dojechać autobusami i trolejbusami wielu linii (m.in. 3, 7, 14, 16, 23, 55, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 160), a także pociągiem (10 minut piechotą z dworca PKP). Nasze biuro jest otwarte w godzinach 9-17. Chętnie rozwiejemy Twoje wszelkie pytania i wątpliwości, możliwe jest również przeprowadzenie krótkiej wstępnej rozmowy rekrutacyjnej. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem 81 524 42 45 oraz pisania e-maili na adres opieka@prosenior24.pl lub odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.prosenior24.pl/. Ty również możesz pracować jako opiekun osób starszych w Niemczech!

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!