środa, 21 marca 2018 r.

Artykuły sponsorowane

Szukasz mieszkania? Nie przegap okazji! Garaż za pół ceny!

Dodano: 14 listopada 2016, 00:01

Inwestycja TBV przy ul. Zbożowej 26
Inwestycja TBV przy ul. Zbożowej 26

Decyzja o kupnie mieszkania jest jedną z ważniejszych życiowych decyzji. To ogromny wydatek, o czym nie trzeba nikogo przekonywać. Do wartości nieruchomości najczęściej trzeba doliczyć także koszt związany z zakupem garażu czy miejsca postojowego. Dlatego nie bierzmy pierwszej lepszej oferty, która wpadnie nam w ręce. Warto rozejrzeć się po rynku nieruchomości w poszukiwaniu promocji.

Wyjątkowa okazja, pozwalająca zachować w portfelu nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych czeka na przyszłych mieszkańców Osiedla Europejskiego (ul. Zygmunta Augusta) oraz inwestycji Zbożowa 26. Tutaj każdy klient, który zdecyduje się na zakup mieszkania do końca roku ma możliwość zakupu garażu za połowę ceny. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można wydać na przykład na wykończenie czy urządzenie własnego M.

Obydwie inwestycje cieszą się dużym zainteresowaniem wśród poszukujących mieszkania. Osiedle Europejskie to kompleks budynków utrzymanych w jasnej, delikatnej kolorystyce elewacji, która w połączeniu z prostą bryłą i przeszkolonymi balkonami uwydatniają nowoczesny charakter osiedla. Na przyszłych mieszkańców czekają tu funkcjonalne mieszkania oraz komfortowo zagospodarowane areały, na które składają się: boiska, atrakcyjne place zabaw oraz zielone skwery z ławkami.

Zbożowa 26 to dwa kameralne budynki, które  powstają w północno-zachodniej części Lublina w dzielnicy Sławin. Każde mieszkanie będzie wyposażone w balkon lub taras, a niektóre - położone na parterze -  wzbogacono o prywatne ogródki z możliwością indywidualnego zagospodarowania. Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców teren osiedla zostanie ogrodzony.

Więcej informacji www.tbv.pl i pod numerem telefonu: 81 533 55 44

Czytaj więcej o: Lublin tbv lublin

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!