czwartek, 22 marca 2018 r.

Artykuły sponsorowane

Taras czy ogródek? Planując zakup mieszkania nie warto rezygnować z komfortu

Dodano: 14 czerwca 2016, 15:09

Każdy potrzebuje miejsca, do którego mógłby uciec po długim dniu pracy. Spokój, hamak lub wygodny fotel, książka w dłoni, orzeźwiający napój – oto idealne popołudnie. Nie potrzebujemy wielkiego ogrodu, by móc odpoczywać w ten sposób. Taras bądź ogródek w bloku również może być zacisznym i przytulnym miejscem gdzie możemy się relaksować.

Mieszkania na parterze mają również inne zalety. Poza komfortem bezpośredniego kontaktu z naturą, są też nieocenione w przypadku rodzin z dziećmi – ogródek dostępny np. z salonu staje się bezpiecznym miejscem zabaw i wypoczynku. Pozostaje jedynie kwestia prywatności, ale i o nią można odpowiednio zadbać. Widok z góry możemy ograniczyć stosując np. markizę tarasową czy inną formę zadaszenia, która osłoni przestrzeń nie tylko przed ciekawskim wzrokiem sąsiadów, ale również przed warunkami atmosferycznymi.

Coraz częściej doceniamy mieszkania na parterze. Dzięki przestronnym tarasom bądź ogródkom możemy zyskać przydomową przestrzeń, która przestanie pełnić jedynie funkcję składzika, w którym gromadzimy niepotrzebne rzeczy czy organizujemy suszarnię. Balkon i taras może stać się dodatkowym pokojem letnim w ograniczonej nierzadko powierzchni mieszkania, jego przedłużeniem, miejscem wypoczynku i zielonym zakątkiem.

Mieszkania z ogródkiem czy tarasem to propozycja dla tych, którzy lubią rekreację na świeżym powietrzu i chcą mieć dostęp do ogrodu bezpośrednio z mieszkania, a jednocześnie z pewnych przyczyn np. wygody czy lokalizacji nie chcą mieć domu.

Decyzja o kupnie mieszkania nigdy do najprostszych nie należy. Trzeba zawsze przeanalizować wszystkie plusy i minusy, zastanowić się nad tym co lubimy, jak chcemy spędzać czas, co jest dla nas odpowiednie. Niemniej jeśli marzysz o przestronnym tarasie bądź urokliwym ogródku to nie zwlekaj z decyzją! Skorzystaj z letniej promocji dewelopera TBV. Tylko do 31 sierpnia 2016 r. kupując mieszkanie przy ul. Zbożowej 26 można zyskać rabat w wysokości -200 zł za m kw. Promocja dotyczy wybranych mieszkań na parterze. Szczegóły promocji dostępne na www.tbv.pl. Regulamin dostępny w biurze sprzedaży.

TBV Sp. z o.o. Sp. k

Nałęczowska 30, 20-701 Lublin

tel. 81 533 55 44

godziny otwarcia:

pon. – pt.: 8.00 – 17.00

sobota: 9.00 – 13.00

www.tbv.pl 

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!