sobota, 17 marca 2018 r.

Artykuły sponsorowane

WYJĄTKOWE SZKOLENIE UAVO VLOS / BVLOS. LICENCJA NA DRONA W WARSZAWIE

Autor: Promocja

JUŻ W PAŹDZIERNIKU ODBĘDZIE SIĘ KOLEJNY SPECJALNY EVENT SZKOLENIOWY.
TO BĘDZIE ZDECYDOWANIE WYJĄTKOWE WYDARZENIE W ŚWIECIE BEZZAŁOGOWEGO LOTNICTWA (DRONÓW), KTÓRE SKIEROWANE JEST DO OSÓB PRAGNĄCYCH ZOSTAĆ PILOTAMI DRONA.

Od dnia 22.10.2016r w Warszawie wszystkie osoby zainteresowane zdobyciem świadectw kwalifikacji UAVO VLOS lub BVLOS (tzw. licencja na drona, prawo jazdy na drona) będą miały okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu jakim będzie: AirDron-Polska Special Event II. Event jest drugim takim szkoleniem po wielkim wydarzeniu na Stadionie Narodowym, które miało miejsce w kwietniu tego roku i cieszyło się wielkim zainteresowaniem. Na wydarzeniu prócz nakomitych szkoleniowców gościli m.in. Marcin Prokop, Mirosław Hermaszewski oraz Krzysztof Rutkowski.

AirDron-Polska Special Event II to szkolenie teoretyczne oraz praktyczne, które zorganizowane zostanie w Warszawie. Wykłady poprowadzą eksperci z dziedziny prawa lotniczego oraz budowy i zasad działania bezzałogowych statków powietrznych z firmy AirDron-Polska (m.in. Patryk Świętanowski, Krzysztof Herczyński, Michał Zawadzak oraz Andrzej Grudziński).

Szkoleniowcy przygotują uczestników szkolenia do egzaminu Państwowego, który zostanie kompleksowo zorganizowany i przeprowadzony zaraz po całym wydarzeniu.

Podczas dwudniowego cyklu teoretycznego pojawią się również goście specjalni:

Maciej Włodarczyk – wyśmienity specjalista prawa lotniczego oraz bezzałogowych statków powietrznych, przedstawiciel Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.

Krzysztof Rutkowski – opowie o możliwych sposobach wykorzystywania bezzałogowych statków powietrznych w detektywistyce oraz agencjach ochrony. Sam zdradzi do jakich zleceń wykorzystuje drony i jak przekłada się to na jakość jego wykonywanej pracy.

”Będzie to zdecydowanie najatrakcyjniejsze szkolenie UAVO w kraju. Całość będzie wypełniona ciekawymi wystąpieniami najlepszych ekspertów w dziedzinie bezzałogowych statków powietrznych jak i gości specjalnych, którzy będą wartością dodaną całego wydarzenia” informuje Jarosław Brzeg – współwłaściciel firmy AirDron Polska

”Każdy uczestnik szkolenia VLOS BVLOS będzie perfekcyjnie przygotowany zarówno teoretycznie jak i praktycznie do egzaminu Państwowego, który również zorganizujemy” dodaje Patryk Świętanowski - współwłaściciel firmy AirDron Polska, ekspert bezzałogowych statków powietrznych.

Warto zwrócić również uwagę na wyjątkowe ceny szkolenia na drona. Organizatorzy podczas eventu postarali się o najniższe ceny na rynku ze względu na wyjątkowość wydarzenia. Misją i wizją przedsięwzięcia jest przede wszystkim profesjonalne i kompleksowe wyszkolenie przyszłych pilotów bezzałogowych statków powietrznych, które pozwoli wykonywać loty komercyjne. Dużą wartością dodaną całego szkolenia jest wykład gości specjalnych, którzy wypowiedzą się w kwestii wykorzystania dronów jak i ich bezpiecznego użytkowania. Dodatkowo szkolenie wpłynie na ułatwony wybór dla siebie statku bezzałogowego i wielu akcesorii, który umożliwia nasz  sklep z dronami.

Jeżeli pragniecie odbyć kurs obsługi drona, po którym otrzymacie licencje, to macie przed sobą niesamowitą okazję zdobyć dokument o nazwie: operator bezzałogowego statku powietrznego posiadający świadectwo kwalifikacji UAVO VLOS, BVLOS - podczas najbardziej atrakcyjnego szkolenia w kraju. Nie czekaj, zdobądź uprawnienia na drona!

Do zobaczenia już 22 października!

Zapisy na:

http://airdron-polska.pl/szkolenia/special-event-2/

Więcej informacji:

www.airdron-polska.pl

facebook.com/AirDronPolska

Patryk Świętanowski - 723 773 775

Jarosław Brzeg - 501 207 275

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!