wtorek, 28 lutego 2017 r.

Artykuły sponsorowane

Wynajem busów – wygodnie i ekonomicznie

Dodano: 24 marca 2016, 04:00

Wynajem busa dla zorganizowanej grupy osób
Wynajem busa dla zorganizowanej grupy osób

Wypożyczalnie samochodów stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Jak twierdzi wielu właścicieli firm świadczących tę usługę, coraz częstszym powodem wynajmu jest chęć mobilności i swobody podczas wyjazdów wycieczkowych. Dzisiaj, gdy coraz więcej ludzi sceptycznie ocenia do niedawna modne, ściśle planowane wycieczki realizowane przez biura podróży, a zarazem coraz mniej osób decyduje się na podróż po kraju publiczną komunikacją, świetnym rozwiązaniem staje się wynajem busów.

Wynajem busów to wspólna podróż

Większość ludzi lubi podróżować lub po prostu spędzać wolny czas w gronie bliskich lub znajomych. Zasada: im więcej, tym lepiej, doskonale sprawdza się w przypadku wyjazdów turystycznych, lub gdy wybieramy się na imprezę, np. koncert czy wystawę. Często w takich sytuacjach pada pytanie: czyim samochodem jedziemy? Nierzadko jeszcze szybciej pojawia się odpowiedź: przecież jest nas zbyt wielu, nie zmieścimy się do jednego auta. W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem jest wynajem busa.

Niezależność, komfort i wysokie standardy podróży to wygody, o jakich myślimy przy wynajęciu busa. Wybierając się czy to w dłuższą, czy w krótszą drogę, wygoda jest tym, co cenimy ponad inne dobra. Nic dziwnego więc, że komfortowe fotele, indywidualna klimatyzacja, telewizor z odtwarzaczem DVD czy praktyczne schowki na różnego rodzaju bagaż to bez wątpienia cechy wyposażenia, które docenimy.

Warto zaznaczyć, że najważniejszą z wygód, jaką zapewnia nam wynajem busa, jest możliwość decydowania o trasie i przystankach. Jest to szczególnie ważne, gdy podróżujemy z dziećmi. Poza tym, jeśli podczas podróży zmienimy zdanie i będziemy chcieli nieco zboczyć z głównej drogi, to nic nie będzie nam stało na przeszkodzie. Trzymając kierownicę w dłoni, sami sobie jesteśmy pilotami wycieczki. Ponadto, gdy dotrzemy do punktu docelowego wycieczki, nie musimy martwić się o wynajem auta na miejscu, by zwiedzić okolicę – mamy je bowiem pod ręką. (Więcej o wynajmie busa przeczytasz na blogu activetrans.eu

Wynajem busa to ekonomiczne rozwiązanie

Planując wycieczkę czy wyjazd przede wszystkim szacujemy, jakie opłaty będziemy musieli ponieść. Zwiedzanie i nocleg często łącznie przewyższają koszt transportu. Może być to zaskakujące, lecz wynajem busa jest świetnym rozwiązaniem, by obniżyć koszty podróży. Załóżmy, że wybieramy się grupą kilkuosobową. Koszt transportu dzielimy na wszystkich, a co finansowo oczywiste, im więcej osób, tym mniej płaci każdy z osobna. Poza tym zawsze mamy możliwość wyboru samochodu, więc zgodnie z preferencjami i zasobem portfela możemy zdecydować się na bardziej ekonomiczny pojazd. Wynajem busa jest również dobrą decyzją, gdy wybieramy się na wycieczkę w rodzinnym gronie. Często, gdy przekalkulujemy ceny biletów za komunikację dla wszystkich podróżujących, może się okazać,że bilans jest z korzyścią dla opcji wynajmu. A komfort? Cóż, to chyba pytanie retoryczne.

Wynajem busów jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy dbają o swoje wydatki i wygodę. Podróż tymi autami jest nie tylko o wiele bardziej ekonomiczna niż podróż kilkoma samochodami osobowymi, ale przede wszystkim niezwykle wygodna.

-

Autorem artykułu jest profesjonalna firma przewozowa oferująca wynajem busów ANKAR

Bus z wypożyczalni
Bus z wypożyczalni
Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Alarm 24