Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

10 czerwca 2015 r.
14:52

18-latek wypadł z drogi i rozbił auto na drzewie. Jest w stanie krytycznym

0 49 A A

Wypadek w Parczewie. 18-latek rozbił auto na drzewie i w stanie krytycznym trafił do szpitala. Dwa miesiące wcześniej odebrał prawo jazdy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w środę rano. 18-letni mieszkaniec Milanowa kierując samochodem osobowym marki Mazda, nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad autem. Wypadł z jezdni, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Mężczyzna w stanie krytycznym został przewieziony do szpitala. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Jak ustalili funkcjonariusze 18-latek dwa miesiące wcześniej odebrał prawo jazdy.

Komentarze 49

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
adas / 22 czerwca 2015 o 13:51

LECZ SIĘ NA JĘZYK BO NA ROZUM JUŻ ZA PÓŹNO 

Nie dyskutuj z idiotką bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.

Avatar
KAŚKA / 15 czerwca 2015 o 19:00

Za to ty masz taką "mądrość" i doświadczenie życiowe jak ten nieco kierowca od dwóch miesięcy, o ilości błędów ortograficznych nie wspominając. 

LECZ SIĘ NA JĘZYK BO NA ROZUM JUŻ ZA PÓŹNO 

Avatar
Gość / 15 czerwca 2015 o 12:46

nie znasz mnie i mało wiesz o życiu a ja człeniu pieprzony nie mam zamiaru ci się zwierzać wszyscy mąndrzy ludzie potępiają was za to bezmyślne pisanie i ja również!!! przy najbliższej okazji fajnie by było jak by wasze telefony i komputery szlak trafił tak za karę !!!

Za to ty masz taką "mądrość" i doświadczenie życiowe jak ten nieco kierowca od dwóch miesięcy, o ilości błędów ortograficznych nie wspominając. 

Za to ty masz taką "mądrość" i doświadczenie życiowe jak ten nieco kierowca od dwóch miesięcy, o ilości błędów ortograficznych nie wspominając. 

rozwiń
Avatar
kaśka / 12 czerwca 2015 o 17:30

Nie kłam bo nie miałaś zadnego wypadku a ten "miszcz" kierownicy to pewnie twój kolega z wioski.

Patrzac na zdjęcie wniosek nasuwa się taki, że 50 km/h to on raczej nie jechał. I tak cud, że żyje. Miał dużo szczęścia i oby to była dla niego wystarczająca przestroga jak znowu siądzie za kierownicę. 

nie znasz mnie i mało wiesz o życiu a ja człeniu pieprzony nie mam zamiaru ci się zwierzać wszyscy mąndrzy ludzie potępiają was za to bezmyślne pisanie i ja również!!! przy najbliższej okazji fajnie by było jak by wasze telefony i komputery szlak trafił tak za karę !!!

nie znasz mnie i mało wiesz o życiu a ja człeniu pieprzony nie mam zamiaru ci się zwierzać wszyscy mąndrzy ludzie potępiają was za to bezmyślne pisanie i ja również!!! przy najbliższej okazji fajnie by było jak by wasze telefony i komputery szlak trafił tak za karę !!!

rozwiń
Avatar
kaśka / 12 czerwca 2015 o 17:29

Nie kłam bo nie miałaś zadnego wypadku a ten "miszcz" kierownicy to pewnie twój kolega z wioski.

Patrzac na zdjęcie wniosek nasuwa się taki, że 50 km/h to on raczej nie jechał. I tak cud, że żyje. Miał dużo szczęścia i oby to była dla niego wystarczająca przestroga jak znowu siądzie za kierownicę. 

nie znasz mnie i mało wiesz o życiu a ja człeniu pieprzony nie mam zamiaru ci się zwierzać wszyscy mąndrzy ludzie potępiają was za to bezmyślne pisanie i ja również!!! przy najbliższej okazji fajnie by było jak by wasze telefony i komputery szlak trafił tak za karę !!!

nie znasz mnie i mało wiesz o życiu a ja człeniu pieprzony nie mam zamiaru ci się zwierzać wszyscy mąndrzy ludzie potępiają was za to bezmyślne pisanie i ja również!!! przy najbliższej okazji fajnie by było jak by wasze telefony i komputery szlak trafił tak za karę !!!

rozwiń
Avatar
Gość / 12 czerwca 2015 o 16:23

Nie widzieliście wypadku, więc zamknijcie fałszywe mordy.. Jak można życzyć śmierci!? jesteście chorzy, powinniście się leczyć! pozdrowienia srodkowym palcem i oby Wasze słowka utknęły w gardle, śmiecie!

Za to ty na pewno byłeś naocznym świadkiem, buraku bez kultury? Nikt nikomu nie zyczy śmierci. 

Avatar
Gość / 12 czerwca 2015 o 10:37
Nie widzieliście wypadku, więc zamknijcie fałszywe mordy.. Jak można życzyć śmierci!? jesteście chorzy, powinniście się leczyć! pozdrowienia srodkowym palcem i oby Wasze słowka utknęły w gardle, śmiecie!
Avatar
Gość / 12 czerwca 2015 o 10:16

sam/a ku*** jesteś debilem! skąd ku*** wiecie jak doszło do wypadku?! w du*** byliście i gowno widzieliście! pier***one szmaty! lecz Ty się! może ku*** zasłabł?! policja już wie jak doszlo do wyadku i ja też wiem! ale chuuj Was to obchodzi!!!!!!!

Taa, zasłabł na umyśle chyba. A moze mu opona pękła? Zenada. 

Eliminujcie się sami,  miszczowie prostej, tylko nie zabijajcie innych przy okazji. Zdrowia życzę, rownież tego psychicznego. 

Taa, zasłabł na umyśle chyba. A moze mu opona pękła? Zenada. 

Eliminujcie się sami,  miszczowie prostej, tylko nie zabijajcie innych przy okazji. Zdrowia życzę, rownież tego psychicznego. 

rozwiń
Avatar
Gość / 12 czerwca 2015 o 10:11

miałam być miła ale nie będę BEZMÓZGI DEBILU MIAŁAM DWA RAZY WYPADEK Z PRZYCZYNY INNEGO KIEROWCY JA BYŁAM NIEWINNĄ ISTOTĄ PORUSZAJĄCĄ SIĘ NA DRODZE ALE NIGDY NIKOMU NIE ŻYCZYŁAM ŚMIERCI TAK ŻE SIĘ OGARNIJCIE NIE ŻYCZ DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE SKOŃCZCIE WKOŃCU TO BEZMYŚLNE PISANIE BO KAŻDY MA SWÓJ ROZUM I WIE CO ROBI A PRZYCZYNA WYPADKU WCALE NIE MUSI BYĆ NADMIERNA PRĘDKOŚ

Nie kłam bo nie miałaś zadnego wypadku a ten "miszcz" kierownicy to pewnie twój kolega z wioski.

Patrzac na zdjęcie wniosek nasuwa się taki, że 50 km/h to on raczej nie jechał. I tak cud, że żyje. Miał dużo szczęścia i oby to była dla niego wystarczająca przestroga jak znowu siądzie za kierownicę. 

Nie kłam bo nie miałaś zadnego wypadku a ten "miszcz" kierownicy to pewnie twój kolega z wioski.

Patrzac na zdjęcie wniosek nasuwa się taki, że 50 km/h to on raczej nie jechał. I tak cud, że żyje. Miał dużo szczęścia i oby to była dla niego wystarczająca przestroga jak znowu siądzie za kierownicę. 

rozwiń
Avatar
Henio / 12 czerwca 2015 o 08:28

Po to bozia rozum dała żeby z niego korzystać a jak się go nie używa to żadne szkolenia nie pomogą. 

miałam być miła ale nie będę BEZMÓZGI DEBILU MIAŁAM DWA RAZY WYPADEK Z PRZYCZYNY INNEGO KIEROWCY JA BYŁAM NIEWINNĄ ISTOTĄ PORUSZAJĄCĄ SIĘ NA DRODZE ALE NIGDY NIKOMU NIE ŻYCZYŁAM ŚMIERCI TAK ŻE SIĘ OGARNIJCIE NIE ŻYCZ DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE SKOŃCZCIE WKOŃCU TO BEZMYŚLNE PISANIE BO KAŻDY MA SWÓJ ROZUM I WIE CO ROBI A PRZYCZYNA WYPADKU WCALE NIE MUSI BYĆ NADMIERNA PRĘDKOŚ

Niestety, jak widać po niektórych wypowiedziach, rozumu Bozia dała nie wszystkim po równo. Przyczyna wypadku może być oczywiście dowolna, ale tu liczą się SKUTKI wypadku zaistniałego przy nadmiernej prędkości.

jak widać po niektórych wypowiedziach, rozumu Bozia dała nie wszystkim po równo. Przyczyna wypadku może być oczywiście dowolna, ale tu liczą się SKUTKI wypadku zaistniałego przy nadmiernej prędkości.

rozwiń
Avatar
adas / 22 czerwca 2015 o 13:51

LECZ SIĘ NA JĘZYK BO NA ROZUM JUŻ ZA PÓŹNO 

Nie dyskutuj z idiotką bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.

Avatar
KAŚKA / 15 czerwca 2015 o 19:00

Za to ty masz taką "mądrość" i doświadczenie życiowe jak ten nieco kierowca od dwóch miesięcy, o ilości błędów ortograficznych nie wspominając. 

LECZ SIĘ NA JĘZYK BO NA ROZUM JUŻ ZA PÓŹNO 

Avatar
Gość / 15 czerwca 2015 o 12:46

nie znasz mnie i mało wiesz o życiu a ja człeniu pieprzony nie mam zamiaru ci się zwierzać wszyscy mąndrzy ludzie potępiają was za to bezmyślne pisanie i ja również!!! przy najbliższej okazji fajnie by było jak by wasze telefony i komputery szlak trafił tak za karę !!!

Za to ty masz taką "mądrość" i doświadczenie życiowe jak ten nieco kierowca od dwóch miesięcy, o ilości błędów ortograficznych nie wspominając. 

Za to ty masz taką "mądrość" i doświadczenie życiowe jak ten nieco kierowca od dwóch miesięcy, o ilości błędów ortograficznych nie wspominając. 

rozwiń
Avatar
kaśka / 12 czerwca 2015 o 17:30

Nie kłam bo nie miałaś zadnego wypadku a ten "miszcz" kierownicy to pewnie twój kolega z wioski.

Patrzac na zdjęcie wniosek nasuwa się taki, że 50 km/h to on raczej nie jechał. I tak cud, że żyje. Miał dużo szczęścia i oby to była dla niego wystarczająca przestroga jak znowu siądzie za kierownicę. 

nie znasz mnie i mało wiesz o życiu a ja człeniu pieprzony nie mam zamiaru ci się zwierzać wszyscy mąndrzy ludzie potępiają was za to bezmyślne pisanie i ja również!!! przy najbliższej okazji fajnie by było jak by wasze telefony i komputery szlak trafił tak za karę !!!

nie znasz mnie i mało wiesz o życiu a ja człeniu pieprzony nie mam zamiaru ci się zwierzać wszyscy mąndrzy ludzie potępiają was za to bezmyślne pisanie i ja również!!! przy najbliższej okazji fajnie by było jak by wasze telefony i komputery szlak trafił tak za karę !!!

rozwiń
Avatar
kaśka / 12 czerwca 2015 o 17:29

Nie kłam bo nie miałaś zadnego wypadku a ten "miszcz" kierownicy to pewnie twój kolega z wioski.

Patrzac na zdjęcie wniosek nasuwa się taki, że 50 km/h to on raczej nie jechał. I tak cud, że żyje. Miał dużo szczęścia i oby to była dla niego wystarczająca przestroga jak znowu siądzie za kierownicę. 

nie znasz mnie i mało wiesz o życiu a ja człeniu pieprzony nie mam zamiaru ci się zwierzać wszyscy mąndrzy ludzie potępiają was za to bezmyślne pisanie i ja również!!! przy najbliższej okazji fajnie by było jak by wasze telefony i komputery szlak trafił tak za karę !!!

nie znasz mnie i mało wiesz o życiu a ja człeniu pieprzony nie mam zamiaru ci się zwierzać wszyscy mąndrzy ludzie potępiają was za to bezmyślne pisanie i ja również!!! przy najbliższej okazji fajnie by było jak by wasze telefony i komputery szlak trafił tak za karę !!!

rozwiń
Avatar
Gość / 12 czerwca 2015 o 16:23

Nie widzieliście wypadku, więc zamknijcie fałszywe mordy.. Jak można życzyć śmierci!? jesteście chorzy, powinniście się leczyć! pozdrowienia srodkowym palcem i oby Wasze słowka utknęły w gardle, śmiecie!

Za to ty na pewno byłeś naocznym świadkiem, buraku bez kultury? Nikt nikomu nie zyczy śmierci. 

Avatar
Gość / 12 czerwca 2015 o 10:37
Nie widzieliście wypadku, więc zamknijcie fałszywe mordy.. Jak można życzyć śmierci!? jesteście chorzy, powinniście się leczyć! pozdrowienia srodkowym palcem i oby Wasze słowka utknęły w gardle, śmiecie!
Avatar
Gość / 12 czerwca 2015 o 10:16

sam/a ku*** jesteś debilem! skąd ku*** wiecie jak doszło do wypadku?! w du*** byliście i gowno widzieliście! pier***one szmaty! lecz Ty się! może ku*** zasłabł?! policja już wie jak doszlo do wyadku i ja też wiem! ale chuuj Was to obchodzi!!!!!!!

Taa, zasłabł na umyśle chyba. A moze mu opona pękła? Zenada. 

Eliminujcie się sami,  miszczowie prostej, tylko nie zabijajcie innych przy okazji. Zdrowia życzę, rownież tego psychicznego. 

Taa, zasłabł na umyśle chyba. A moze mu opona pękła? Zenada. 

Eliminujcie się sami,  miszczowie prostej, tylko nie zabijajcie innych przy okazji. Zdrowia życzę, rownież tego psychicznego. 

rozwiń
Avatar
Gość / 12 czerwca 2015 o 10:11

miałam być miła ale nie będę BEZMÓZGI DEBILU MIAŁAM DWA RAZY WYPADEK Z PRZYCZYNY INNEGO KIEROWCY JA BYŁAM NIEWINNĄ ISTOTĄ PORUSZAJĄCĄ SIĘ NA DRODZE ALE NIGDY NIKOMU NIE ŻYCZYŁAM ŚMIERCI TAK ŻE SIĘ OGARNIJCIE NIE ŻYCZ DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE SKOŃCZCIE WKOŃCU TO BEZMYŚLNE PISANIE BO KAŻDY MA SWÓJ ROZUM I WIE CO ROBI A PRZYCZYNA WYPADKU WCALE NIE MUSI BYĆ NADMIERNA PRĘDKOŚ

Nie kłam bo nie miałaś zadnego wypadku a ten "miszcz" kierownicy to pewnie twój kolega z wioski.

Patrzac na zdjęcie wniosek nasuwa się taki, że 50 km/h to on raczej nie jechał. I tak cud, że żyje. Miał dużo szczęścia i oby to była dla niego wystarczająca przestroga jak znowu siądzie za kierownicę. 

Nie kłam bo nie miałaś zadnego wypadku a ten "miszcz" kierownicy to pewnie twój kolega z wioski.

Patrzac na zdjęcie wniosek nasuwa się taki, że 50 km/h to on raczej nie jechał. I tak cud, że żyje. Miał dużo szczęścia i oby to była dla niego wystarczająca przestroga jak znowu siądzie za kierownicę. 

rozwiń
Avatar
Henio / 12 czerwca 2015 o 08:28

Po to bozia rozum dała żeby z niego korzystać a jak się go nie używa to żadne szkolenia nie pomogą. 

miałam być miła ale nie będę BEZMÓZGI DEBILU MIAŁAM DWA RAZY WYPADEK Z PRZYCZYNY INNEGO KIEROWCY JA BYŁAM NIEWINNĄ ISTOTĄ PORUSZAJĄCĄ SIĘ NA DRODZE ALE NIGDY NIKOMU NIE ŻYCZYŁAM ŚMIERCI TAK ŻE SIĘ OGARNIJCIE NIE ŻYCZ DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE SKOŃCZCIE WKOŃCU TO BEZMYŚLNE PISANIE BO KAŻDY MA SWÓJ ROZUM I WIE CO ROBI A PRZYCZYNA WYPADKU WCALE NIE MUSI BYĆ NADMIERNA PRĘDKOŚ

Niestety, jak widać po niektórych wypowiedziach, rozumu Bozia dała nie wszystkim po równo. Przyczyna wypadku może być oczywiście dowolna, ale tu liczą się SKUTKI wypadku zaistniałego przy nadmiernej prędkości.

jak widać po niektórych wypowiedziach, rozumu Bozia dała nie wszystkim po równo. Przyczyna wypadku może być oczywiście dowolna, ale tu liczą się SKUTKI wypadku zaistniałego przy nadmiernej prędkości.

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 49

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 9 0

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 0 1

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 0

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga
Sonda

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga 0 3

Zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją – uważają członkowie Konfederacji Lewiatan. Chcą, by sprawę zbadał Trybunał Konstytucyjny.

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat 6 5

300 złotych mandatu i 6 punktów karnych kosztowała dyrektora lubelskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Krzysztofa Gałaszkiewicz kolizja na obwodnicy Lublina. Dyrektor agencji jechał służbowym autem.

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą?
galeria

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą? 0 1

Można już zgłaszać kandydatury do tegorocznych nagród gospodarczych przyznawanych przez samorząd Lublina. Są to wyróżnienia dla firm wnoszących duży wkład w rozwój gospodarczy miasta.

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim
film

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim 8 1

Nową halę sportową przy Głębokiej postawi Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, który ogłosił właśnie przetarg na jej zaprojektowanie i budowę. Trochę to potrwa, bo pierwsze zajęcia w nowej hali mają się zacząć dopiero w roku akademickim 2020/21.

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej
galeria

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej 3 0

Do zdarzenia doszło przed godz. 15 w okolicach Biedronki przy ul. Piaskowej w Puławach.

Terespol: Miasto apeluje o pomoc dla pogorzelców

Terespol: Miasto apeluje o pomoc dla pogorzelców 1 0

Potrzebna pomoc dla poszkodowanych w pożarze w Terespolu. Dwie rodziny straciły cały swój dobytek.

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty 2 7

Rada nadzorcza Grupy Azoty SA, w skład której wchodzi także puławska spółka, powołała nowy zarząd spółki. Ale w sześcioosobowym składzie nie ma ani jednego przedstawiciela ZA „Puławy”.

Spotkanie z Justyną Bargielską w DDK Czuby Południowe
25 maja 2018, 18:00

Spotkanie z Justyną Bargielską w DDK Czuby Południowe 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu Z kim do łóżka? w Dzielnicowym Domu Kultury Czuby Południowe odbędzie się spotkanie z poetką Justyną Bargielską. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo)
film

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo) 0 0

Podbój średniowiecznej Europy, cztery frakcje i wielkie bitwy. Dziś premiera gry Ancestors Legacy. W specjalnej edycji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!