niedziela, 30 kwietnia 2017 r.

Biała Podlaska

Aukcja koni arabskich

Dodano: 7 sierpnia 2003, 20:08
Autor: Beata Malczuk

Jutro i w niedzielę w Janowie Podlaskim podczas aukcji koni arabskich będzie można zobaczyć Artura Orzecha w roli aukcjonera, aktorkę Maję Ostaszewską, siostrzenicę króla Hiszpanii Juana Carlosa sędziującą pokazy i być może Charlie Wattsa z Rolling Stones (państwo Watts nie potwierdzili przyjazdu).

Organizatorzy XXXIV Aukcji Koni Arabskich „Pride of Poland” w Janowie Podlaskim spodziewają się również osobistości ze świata polityki i show-biznesu. Oprócz tego można liczyć na inne atrakcje, jak np. sobotni koncert i pokaz musztry paradnej w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej z Wyszkowa, wystawa starych powozów w Stajni Zegarowej. W pobliżu placu aukcyjnego rozlokują się stoiska z akcesoriami końskimi i jeździeckimi. Dla amatorów lżejszej formy hazardu – losowanie nagród w loteriach fantowych.
10 sierpnia, w przerwie parady czempionów, odbędzie się licytacja obrazów i fotografii na rzecz przeciwdziałania niehumanitarnym transportom koni, a fundacja Viva będzie zbierać podpisy pod petycją przeciwko eksportowi koni na mięso.
Również poza stadniną (na stadionie przy ulicy Narutowicza) przygotowano atrakcje dla gości Janowa Podlaskiego: w sobotę i niedzielę od 14 do 4 rano odbywać się będą koncerty zespołów muzycznych i kabaretów lokalnych i z Białorusi. Wokół boiska znajdą się stoiska z pamiątkami i gastronomiczne. Dla miłośników nadbużańskiej przyrody wycieczki konnymi zaprzęgami.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24