czwartek, 27 kwietnia 2017 r.

Biała Podlaska

Beata Rychlik

Dodano: 26 maja 2002, 14:38

Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 8 w Białej Podlaskiej.

Pochodzi z Podlasia, tu rozpoczęła naukę i tu pracuje. Pierwsze kroki w zawodzie nauczyciela stawiała w Przedszkolu nr 13. Poszerzając wiedzę ukończyła wiele form doskonalenia i dokształcania. Od listopada 2001 r została powołana na stanowisko doradcy metodycznego ds. wychowania przedszkolnego w Zespole Doradców przy Urzędzie Miasta Białej Podlaskiej. Z racji tej funkcji była zobligowana do diagnozowania potrzeb nauczycieli (swojego przedmiotu), organizowania doradztwa merytorycznego i metodycznego w ramach konferencji, konsultacji, inicjowania i wspierania zmian programowych związanych z reformą oświaty. Po wygranym konkursie na stanowisko dyrektora Przedszkola Samorządowego nr 8 rozpoczęła realizację swojej koncepcji pracy. Przeprowadziła zmiany w otoczeniu placówki. Podkreśla, iż jest to wspólna zasługa personelu, rodziców oraz sponsorów.
-Zmysł plastyczny pomaga mi w tworzeniu zmian w wystroju wnętrza przedszkola, które zmieniło swój dawny charakter - mówi dyrektor.
Dużo wymaga od siebie, ale tego samego oczekuje od współpracowników. Często bierze udział w konferencjach Sejmu RP, dotyczących projektu "Małe dziecko, szansą dla przedszkoli i szkoły”. Włączyła placówkę do programu ubiegania się o certyfikat Partnerskiego Przedszkola spełniającego wymogi Unii Europejskiej. Z mężem Markiem, stomatologiem, wychowują trzech synów. Maciej, Mateusz i Michał uczęszczają do szkoły podstawowej.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24