poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Biała Podlaska

Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 8 w Białej Podlaskiej.

Pochodzi z Podlasia, tu rozpoczęła naukę i tu pracuje. Pierwsze kroki w zawodzie nauczyciela stawiała w Przedszkolu nr 13. Poszerzając wiedzę ukończyła wiele form doskonalenia i dokształcania. Od listopada 2001 r została powołana na stanowisko doradcy metodycznego ds. wychowania przedszkolnego w Zespole Doradców przy Urzędzie Miasta Białej Podlaskiej. Z racji tej funkcji była zobligowana do diagnozowania potrzeb nauczycieli (swojego przedmiotu), organizowania doradztwa merytorycznego i metodycznego w ramach konferencji, konsultacji, inicjowania i wspierania zmian programowych związanych z reformą oświaty. Po wygranym konkursie na stanowisko dyrektora Przedszkola Samorządowego nr 8 rozpoczęła realizację swojej koncepcji pracy. Przeprowadziła zmiany w otoczeniu placówki. Podkreśla, iż jest to wspólna zasługa personelu, rodziców oraz sponsorów.
-Zmysł plastyczny pomaga mi w tworzeniu zmian w wystroju wnętrza przedszkola, które zmieniło swój dawny charakter - mówi dyrektor.
Dużo wymaga od siebie, ale tego samego oczekuje od współpracowników. Często bierze udział w konferencjach Sejmu RP, dotyczących projektu "Małe dziecko, szansą dla przedszkoli i szkoły”. Włączyła placówkę do programu ubiegania się o certyfikat Partnerskiego Przedszkola spełniającego wymogi Unii Europejskiej. Z mężem Markiem, stomatologiem, wychowują trzech synów. Maciej, Mateusz i Michał uczęszczają do szkoły podstawowej.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!