niedziela, 18 lutego 2018 r.

Biała Podlaska

Biała Podlaska: Dziwne pomyłki przy rekrutacji celników

  Edytuj ten wpis
Dodano: 14 lipca 2011, 15:25
Autor: (pim)

Już w sobotę i niedzielę w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 odbędzie się test sprawności fizycz
Już w sobotę i niedzielę w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 odbędzie się test sprawności fizycz

Z rekrutacją do pracy w bialskiej Izbie Celnej jest coś nie tak – zaalarmował nas Czytelnik. Zwrócił uwagę, że Izba Celna podała na swojej stronie internetowej nazwiska 919 osób (wraz z numerami ewidencyjnymi) zakwalifikowanych do testu wiedzy. Tymczasem na liście zakwalifikowanych do kolejnego etapu pojawił się kandydat z numerem… 920.

O wyjaśnienie zwróciliśmy się do bialskiej Izby Celnej. Jej rzecznik Marzena Siemieniuk, mówi, że doszło do przeoczenia podczas procesu weryfikowania dokumentów pod względem formalnym przez niezależną komisję.

– Po opublikowaniu listy zakwalifikowanych do testu wiedzy, odbieraliśmy wiele telefonów od osób, których podania zostały odrzucone ze względów formalnych. Wszystkie wątpliwości były na bieżąco wyjaśniane. Komisja jeszcze raz weryfikowała takie aplikacje i w przypadku osoby o numerze ewidencyjnym 920 okazało się, że zaszła pomyłka. Przedstawiciele komisji przeoczyli podanie, którego dołączenie do dokumentów aplikacyjnych było jednym z wymogów zakwalifikowania do dalszego etapu. Osobę tę poinformowano telefonicznie o przeoczeniu, dopisując ją do listy zakwalifikowanych do testu wiedzy. Pomyłkę w weryfikacji dokumentów stwierdzono również w przypadku jeszcze jednego kandydata. Osoba ta także dopuszczona została do testu wiedzy. Łącznie komisja zakwalifikowała do niego
921 osób – wyjaśnia Siemieniuk.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!