czwartek, 22 lutego 2018 r.

Biała Podlaska

Biała Podlaska: Przyjdź i zdecyduj o przestrzeni miejskiej

Dodano: 17 września 2017, 17:42
Autor: eb

(fot. www.bialapodlaska.geoportalgminy.pl)

Jak zmieni się przestrzeń miasta? Można mieć na to wpływ. 25 września odbędą się otwarte konsultacje w sprawie studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego w Białej Podlaskiej.

Studium wyznacza główne cele kształtowania przestrzeni miasta. Jest opracowane dla całego obszaru w granicach administracyjnych i uchwalane następnie przez radę miasta. Stanowi podstawę do sporządzania miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

Jak dotąd do urzędu wpłynęło ponad 200 wniosków dotyczących zmiany studium. Powstał raport, w którym znalazła się m.in. ocena aktualności studium oraz bilans terenów przeznaczonych pod zabudowę. Na podstawie wyników raportu wyznaczono koncepcje kierunków zagospodarowania.

Otwarte konsultacje w tej sprawie odbędą się 25 września o godz. 16 w sali 238 urzędu miasta. W czasie spotkania projektanci studium przedstawią wyniki wykonanych analiz i przygotowaną koncepcję zmian. Z materiałem studium można zapoznać się również na stronie www.bialapodlaska.geoportalgminy.pl. Za pośrednictwem strony można także składać wnioski i uwagi.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!