piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Biała Podlaska

Bialczanka w serialu "Na dobre i na złe”

Dodano: 24 listopada 2013, 16:33
Autor: Ewelina Burda

Kasia Sawczuk pochodzi  z Białej Podlaskiej, obecnie mieszka w Warszawie. W środę zobaczymy ją w ser
Kasia Sawczuk pochodzi z Białej Podlaskiej, obecnie mieszka w Warszawie. W środę zobaczymy ją w ser

17-letnia Katarzyna Sawczuk z Białej Podlaskiej, na stałe związana z Teatrem Muzycznym Roma, zagra w serialu "Na dobre i na złe”.

Odcinek z jej udziałem telewizyjna "dwójka” wyemituje już w najbliższą środę. Bialczanka wcieli się w postać Nataszy, uczennicy szkoły baletowej, która trafi do szpitala ze zmiażdżoną stopą.

To nie pierwsza filmowa przygoda nastolatki.

– Zagrałam główną rolę w etiudzie studenckiej "Koniec lata”. Pojawiłam się też w serialu komediowym "Do dzwonka Caffe”. A rok temu dostałam rolę w serialu "Hotel 52”. Wcielam się w postać dziewczyny Łukasza (Maciej Musiał). Już drugi sezon mam okazję pracować w tej produkcji – opowiada Kasia. 17-latka występuje również w przestawieniach Teatru Muzycznego Roma, m.in. w musicalu "Aladyn Junior”.

Dziewczyna przeprowadziła się z Białej Podlaskiej do Warszawy. - Obecnie, uczę się w II klasie Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. J. Grotowskiego. Ponadto uczęszczam na zajęcia do Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego – precyzuje młoda artystka.

Okazuje się, że bialczanka na swoim koncie ma również sukcesy wokalne. – Pierwsze kroki w tej dziedzinie stawiałam pod okiem Ireneusza Parafiniuka, instruktora zespołu Chwilka. Za jego namową, jako siedmiolatka po raz pierwszy wystąpiłam w programie telewizyjnym "Od przedszkola do Opola”. Później, zaśpiewałam m.in. na koncercie charytatywnym "Dzieci dzieciom” na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?”, a w 2009 roku wzięłam udział w programie telewizyjnym "Mam talent”– wspomina.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24